Rapha Day in Hell 2022 v Radotíně

Královna klasik je za dveřmi. Paris-Roubaix, neboli peklo severu, je závod, kde jezdci nesvádí boj jen s nekonečnými dlážděnými úseky severní Francie, ale hlavně sami se sebou. Rapha každoročně pořádá po celém světě tyto jedinečné vyjížďky s příchutí "Pekla severu". Máme proto radost, že tento rok můžeme uspořádat Day in Hell také u nás v Radotíně.

Rapha Day in Hell 2022

Datum: 16. - 18. 2022
 

- - - - - - - - - -

Chcete se zúčastnit Rapha Day in Hell ?

Celá akce se koná o Velikonočním víkendu 16.-18.dubna, kdy si můžete naplánovat zdolání naší radotínské trasy Day in Hell. Za úspěšné projetí trasy budou všichni účastnící odměněni. Stačí se zaregistrovat na odkazu níže. Přejeme hodně stěstí.

Trasa radotínského Day in Hell 

Můžete pokořit trasu společně s námi

V den závodu Paris-Roubaix budeme vyrážet ve společné skupině z Vindyšovy továrny. Co na pekelný den na kole potřebujete? Stačí Vám silniční kolo, helma, nářadí na výměnu defektu, jídlo na trasu a pevná vůle. Společná Day in Hell vyjížďka je vhodná pro aktivní hobby jezdce, kteří zvládnou podobnou trasu zdolat s průměrem 27 km/h. Pro pomalejší jezdce, kteří se chtějí projet společně ve skupině, máme připravenou zkrácenou variantu.

PROGRAM SPOLEČNÉ NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKY
RAPHA DAY IN HELL

7.4.2024

1/ 9:00 sraz před prodejnou Ski a Bike Centrum Radotín
2/ 9:30 společný odjezd na vyjížďku Rapha Day in Hell
3/ 14:00 - 14:30 předpokládaný návrat zpátky do Radotína
4/ 14:30 - 18:00 společné sledování Paris-Roubaix

 

REGISTRUJ SE NA SPOLEČNOU NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKU

Promítání závodu Paris-Roubaix u nás v Radotíně

Tento závod s mýtickým nádechem přínáší neuvěřitelné příběhy. Právě proto jsme se rozhodli v rámci Rapha Day in Hell uspořádat společné promítání tohoto závodu. Těšit se můžete na skvělou atmosféru, napínavý závod a speciální občerstvení s nádechem Francie. Společné promítání je zdarma a je zván úplně každý.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS A VZHŮRU NA KOPEC!

 


Přidej se k SBCRide na STRAVA
#VZHURUNAKOPEC!