Pojeďme spolu

23. 7. 2017 Rapha 100 / #SBCRide – Praha

Připojte se k dalším ženám po celém světě, které pojedou v neděli 23.7.2017 cyklistickou vyjížďku na silničních kolech dlouhou 100 km. Vloni jsme se této akce poprvé účastnily spolu s dalšími více jak 8000 ženami a byly jsme nadšené. Pojeďte s námi i letos, protože "my jezdíme spolu".

Ať jste kdekoli, sdílejte svou lásku k silničce tím, že se připojíte k ženám po celém světě a ujedete 100 km na oslavu cyklistické komunity. Pojeďme spolu.

Rapha 100 / #SBCRide – Praha 2016 - Svatý Jan pod Skalou

Trasa

Poodkryjeme vám krásy Karlštejnska. Startujeme šálkem dobrého espressa na terase našeho obchodu a protože se nám všem loni trasa moc líbila, pojedeme po stejné trase silničkami zvlněnou krajinou směrem na Beroun. Maximálně se budeme snažit vyhýbat hlavním silnicím. Zavítáme do malebného Svatého Jana pod Skalou, pojedeme okolo hradu Karlštejn a užijeme si krásné výhledy okolo řeky Berounky. První polovina vyjížďky bude zvlněná, střídat se budou kopce s rovinami a sjezdy. Druhá polovina bude mnohem lehčí a povede rovinatým terénem okolo Berounky zpátky do Radotína. Uprostřed vyjížďky se zastavíme na malé občerstvení v Zastávce Nižbor, kterou provozuje známý herec Tomáš Hanák.

Předpokládané tempo vyjížďky je cca 21-22 km/h, ale nemusíte mít strach, nikoho nenecháme ve štychu a přizpůsobíme tempo všem. Přesto se mentálně i fyzicky na vyjížďku dobře připravte. Přeci jenom pojedeme lehce přes 100km. Dobře se před akcí nasnídejte a vybavte se lahvemi s vodou, energetickými tyčinkami a dobrou svačinou. Vezměte si náhradní duši, hustilku a peníze na případné občerstvení. Užijeme si společně příjemnou a zábavnou vyjížďku! Budete mít na co vzpomínat!

Registrace na akci bude probíhat pouze v rámci této události. Takže pokud chcete jet v neděli s námi, jen klikněte na Zúčastním se a jiná registrace není nutná. Prosíme, aby všechny cyklistky, které vědí, že s námi pojedou, určitě zaklikly variantu Zúčastním se, abychom měli přehled o počtu účastnic.

Mapu plánované trasy s profilem naleznete zde.

Podrobný popis trasy najdete zde.

Detaily vyjížďky

Start: u našeho obchodu Ski a BikeCentrum Radotín, Topasová 1, Praha 5 - Radotín
Sraz / start: neděle 23. 7. 2017 v 9h na terase obchodu
Předpokládaný příjezd nazpět: okolo 17h
Předpokládaná délka: lehce přes 100 km
Velikost skupiny: cca 10 (v případě většího zájmu možnost rozdělení na skupiny dle výkonnosti)
Tempo: cca 21-22 km / h (přizpůsobíme se Vám)
Trasa: Radotín -> Svatý Jan pod Skalou -> Beroun -> Nižbor -> Beroun - > nazpět do Radotína podél Berounky (detaily trasy budou upřesněny)
Další detaily: zastávka na oběd/občerstvení v Nižboru (http://www.zastavkanizbor.cz/) nebo v jiné restauraci podle dohody
Výbava: silniční kolo v dobrém technickém stavu, helma
Co s sebou: svačina, voda, peníze na občerstvení, doklady, telefon

Další informace a aktuality

Aktuální informace, přihlášení na akci a další detaily hledejte na speciálně vytvořeném Facebook Eventu.

Podrobný popis trasy najdete zde.

Akce WOMEN’S RAPHA 100 na stránkách www.rapha.cc

 • Jak natrénovat na RAPHA Women´s 100

  • naše doporučení, jak se nachystat na magickou stovku
  • pitný režim, potravinové doplňky
  • oblečení a další vybavení
  • kolo v bezvadném stavu
  Jak natrénovat na RAPHA Women´s 100
 • AKCE

  • Dámská jízda
  • #SBCRide
  • RAPHA WOMEN´S 100 / #SBCRIDE
  • a další akce pořádané naším obchodem
  AKCE