Rámová sada Specilaized Tarmac SL6 Frameset - black/black

  • −20 %

Když jsme vyvíjeli nový S-Works Tarmac, tak jsme nemysleli pouze na rychlost ve sjezdech. Zaměřili jsme se také na výstupy, větrné podmínky, lokální závody. Vytvořili jsme závodní rám, který je maximálně univerzální. Více

83 999 Kč
Ušetříte: 21 000 Kč 104 999 Kč (sleva 20%)

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 70619-03

Technické parametry

Barva černá
Barva rámu černá
Velikost kola 44, 49, 52, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nová
Modelová řada Tarmac
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rám S-Works Tarmac SL6, FACT 12r carbon, Rider-First Engineered™, OSBB, clean routing, internally integrated seat clamp, 130mm rear spacing, direct-mount rim brake
Vidlice S-Works FACT 12r carbon, direct-mount rim brake
Střed OSBB, CeramicSpeed bearings
Sedlovka S-Works FACT Carbon Tarmac seatpost, 20mm offset

Popis produktu

Když jsme vyvíjeli nový S-Works Tarmac, tak jsme nemysleli pouze na rychlost ve sjezdech. Zaměřili jsme se také na výstupy, větrné podmínky, lokální závody. Vytvořili jsme závodní rám, který je maximálně univerzální.

Unikátní geometrie Rider-First Engineered™, která zajišťuje že má každá velikost rámu ty stejné legendární schopnosti při stoupání i klesání, jaké od kola Tarmac očekáváte. Rámová sada S-Works FACT 12r je náš nejkvalitnější karbonový rám nabízející nejnižší hmotnost a nejvyšší tuhost.

Celokarbonová vidlice S-Works FACT s odlehčenou konstrukcí poskytuje neuvěřitelnou tuhost v přední často kola a citlivé ovládání zaručující okamžité zrychlení a rychlé sjezdy.

Se svojí konstrukcí high-modulus poskytuje vidlice S-Works FACT carbon neskutečný přenos síly a zároveň je také poddajná pro delší dny v sedle.

Tabulka velikostí

O značce Specialized