Rámová sada Specialized Turbo Levo Troy Lee Designs LTD Carbon Frameset - troy lee

Zcela nová rámová sada Specialized S-Works Turbo Levo Troy Lee Edition, inspirovaná značkou Troy Lee Design, která je legenda v extrémních disciplínách. Model z nejvyšší řady je karbonový s asymetrickým designem Sidearm. Dále jsme přidali 150 mm plynulého odpružení, nejplynulejší a nejvýkonnější motor, novou 700Wh baterii, která zvyšuje váš dojezd o 40%. Více

7 759.96 EUR
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 32.00 EUR.

Základní informace

Kategorie Celoodpružená elektrokola
Určení pánské, dámské
Značka Specialized
Katalogové číslo 75221-11

Technické parametry

Barva rámu hnědá
Velikost kola L, XL
Průměr kol 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2021
Opotřebení nové
Modelová řada Levo
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rám S-Works FACT 11m full carbon, 29 Trail Geometry, Integrated down tube battery, enclosed internal cable, dropper post routing, 148mm spacing, fully sealed cartridge bearings, 150mm of travel
Katalogové číslo 75221-11
Tlumič Fox Float DPS Factory, Kashima, 3- position adjustment, 52.5x210mm, Kashima coating, Rx Trail Tune
Kliky Praxis Carbon M30, custom offset
Převodníky SRAM X-Sync Eagle, 104BCD, 32T,steel
Motor Specialized 2.1, custom Rx Trail-tuned motor, 250W nominal
Ovládání motoru Specialized TCU, 10-LED State of charge, 3-LED Ride Mode display, ANT+/Bluetooth®
Baterie Specialized M2-700, integrated battery w/rock guard, 700Wh
Nabíječka Custom charger, 42V4A w/ Rosenberger plug
Speciální kolekce Troy Lee Desing

Popis produktu

Zcela nová rámová sada Specialized S-Works Turbo Levo Troy Lee Edition, inspirovaná značkou Troy Lee Design, která je legenda v extrémních disciplínách. Model z nejvyšší řady je karbonový s asymetrickým designem Sidearm. Dále jsme přidali 150 mm plynulého odpružení, nejplynulejší a nejvýkonnější motor, novou 700Wh baterii, která zvyšuje váš dojezd o 40%.

Zcela nová rámová sada S-Works Turbo Levo je v řadě Turbo Levo tím nejvýraznějším. Model z nejvyšší řady je karbonový s asymetrickým designem Sidearm. Dále jsme přidali 150 mm plynulého odpružení, nejplynulejší a nejvýkonnější motor, novou 700Wh baterii, která zvyšuje váš dojezd o 40%.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Rámy S-Works vždy představují vrchol našich technických schopností. V případě kola Levo to znamená celokarbonový rám, který není jen prvotřídní, pokud jde o hmotnost, ale je to absolutní bombarďák.
    Rám nejvyšší úrovně si zaslouží špičkový tlumič. Rámovou sadu S-Works Levo jsme vybavili tlumičem FOX FLOAT DPS Factory, kompletně s úpravou Kashima a třípolohovým ovládáním komprese tlumiče.
  • Zakázkově vyrobený motor Specialized 2.1 představuje vrchol v technologiích e-kol. Nový motor je účinnější, o 15% menší a o 11% lehčí než jeho předchůdce. Má mnoho funkcí, které žádný jiný e-bike nemá, jako například okamžité spínání motoru, perfektní chlazení, dvojitou volnoběžku, která odpojí převodovku, když dosáhnete nejvyšší rychlosti, motor je tichý, hladký a má konzistentní chod - dokonce i při maximálním výkonu.
  • Jednotka kola Levo - Turbo Connect Unit (nebo “TCU”) je více než jen tlačítko “On-Off” - je to mozek celého kola. TCU zobrazuje stav baterie a asistenta režimů. Komunikuje také prostřednictvím ANT + / Bluetooth® s naším displejem na řídítkách, aby Vám zobrazoval ještě více informací o jízdě.
  • Nová baterie kol Turbo Specialized M2 má kapacitu 700Wh, což zvyšuje dojezd o ohromujících 40%. Takto výkonná baterie je neviditelně integrována v rámu a lze ji během několika vteřin snadno vyjmout pomocí jednoho imbusového klíče.

Tabulka velikostí

O značce Specialized