Rámová sada Specialized S-Works Venge Disc Vias Frameset - tarblk/cmln/metwhtsil

Špičková silniční rámová sada pro milovníky rychlosti. Extrémně lehký a tuhý karbon FACT 11r, aerodynamické provedení, aerodynamická vidlice z karbonu FACT, bytelné středové složení s keramickými ložisky. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 77818-01

Technické parametry

Barva černá
Barva rámu černá
Velikost kola 49, 52, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Venge
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Velikosti 52, 49, 54, 56, 58, 61
Rám S-Works FACT 11r carbon, Rider-First Engineered™, Win Tunnel Engineered, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, carbon OSBB, flat disc mount
Vidlice S-Works FACT 11r carbon, full monocoque
Střed OSBB, CeramicSpeed bearings
Sedlovka Specialized Venge Aero seatpost, FACT carbon
Speciální kolekce S-Works

Popis produktu

Co se stane když spojíte přes 1 000 hodin v aerodynamickém tunelu, plně integrovaný kokpit bez vnějškem vedené kabeláže a výkonné brzdy? S-Works Vias - jedno z nejrychlejších silničních kol planety Země.

  • Rám z karbonu FACT 11r s technologií Rider-First Engineered™ udělal z kola Venge to nejtužší, nejaerodynamičtější kolo, jaké jsme kdy stvořili. Tvary všech trubek, hran i designových prvků byly ovlivněny hodinami testování v našem aerodynamickém tunelu, využitím počítačových modelů dynamiky kapalin i prototypů z 3D tiskáren a především zpětnou vazbou skutečných závodníků. A nakonec z toho vzniklo to nejrychlejší kolo, jaké jsme kdy vyrobili.
  • Vidlice, rovněž zkonstruovaná s využitím aerodynamického tunelu, má špičkovou konstrukci z karbonu FACT a díky tomu projde vzduchem jako rozžhavený nůž máslem.
  • Středové složení s keramickými ložisky CeramicSpeed šetří drahocenné watty, takže vaše úsilí se mění na rychlost vpřed.

Tabulka velikostí

O značce Specialized