Rámová sada Specialized S-Works Tarmac SL6 Sagan Superstar Frameset - Sagan superstar

Špičková rámová sada na silninčí kolo Tarmac SL 6 Allez z karbonu FACT 12r, signovaná mistrem světa Peterem Saganem. Karbonová přední vidlcie S-Works FACT carbon, karbonová sedlovka S-Works FACT Carbon Tarmac Seatpost. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 70618-00

Technické parametry

Barva stříbrná
Barva rámu stříbrná
Velikost kola 49, 52, 54, 56, 58
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Tarmac
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Velikosti 52, 49, 54, 56, 58
Rám S-Works Tarmac SL6, FACT 12r carbon, Rider-First Engineered™, OSBB, clean routing, internally integrated seat clamp, 130mm rear spacing
Vidlice S-Works FACT carbon
Střed OSBB, CeramicSpeed bearings
Sedlovka S-Works FACT Carbon Tarmac seatpost, 20mm offset
Speciální kolekce S-Works

Popis produktu

Jedna myšlenka se nesla celým vývojem nového Tarmacu - vyrobit nejrychlejší univerzální silniční kolo na světě. Aby stejně době stoupalo, jako jezdilo z kopce a zároveň mělo výhody v lepší aerodynamice, kterou konkurence nenabízí. Když navíc máte v týmu jezdce, co dokáže vyhrávat závodu ve velkém stylu jménem Peter Sagan tak speciální edice je nasnadě. I Vy si nyní můžete postavit kolo jak pro mistra světa s S-Works Sagan Superstar Tarmac.

  • Unikátní geometrie Rider-First Engineered™, která zajišťuje že má každá velikost rámu ty stejné legendární schopnosti při stoupání i klesání, jaké od kola Tarmac očekáváte. Rámová sada S-Works FACT 12r je náš nejkvalitnější karbonový rám nabízející nejnižší hmotnost a nejvyšší tuhost.
  • Celokarbonová vidlice S-Works FACT s odlehčenou konstrukcí poskytuje neuvěřitelnou tuhost v přední často kola a citlivé ovládání zaručující okamžité zrychlení a rychlé sjezdy.
  • Precizně provedená konstrukce sedlovky z karbonu S-Works FACT poskytuje dokonalý přenos síly a zároveň dokážete zvládat těžké dlouhé dny v sedle.

Tabulka velikostí

O značce Specialized