Rámová sada Specialized S-Works Tarmac SL6 Frameset - monocoat black/hyper green

Špičková rámová sada na silninčí kolo Tarmac SL 6 Allez z karbonu FACT 12r. Karbonová přední vidlcie S-Works FACT carbon, karbonová sedlovka S-Works FACT Carbon Tarmac Seatpost. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 70618-08

Technické parametry

Barva zeů
Barva rámu černá, zelená
Velikost kola 49, 52, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Tarmac
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Velikosti 52, 49, 54, 56, 58, 61
Rám S-Works Tarmac SL6, FACT 12r carbon, Rider-First Engineered™, OSBB, clean routing, internally integrated seat clamp, 130mm rear spacing
Vidlice S-Works FACT carbon
Střed OSBB, CeramicSpeed bearings
Řazení C-clips for bottom bracket shell 
Sedlovka S-Works FACT Carbon Tarmac seatpost, 20mm offset
Speciální kolekce S-Works

Popis produktu

Předchozí generace Tarmacu má výborný rodokmen - vítězství v každé Grand Tour plus dva tituly mistra světa (říká vám něco jméně Peter Sagan?...) Takže je nasnadě otázka, proč nový Tarmac. Nikdy jsme nebyli z těch, co usínají na vavřínech. Pořád se honíme i za těmi nejmenšími detaily a vylepšeními, v duchu hesla "inovuj, nebo zemři". Přesně proto nový S-Works Tarmac boří zažité tradice, aby vám přinesl závodní silniční kolo, navržené pro vítězství.

  • Unikátní geometrie Rider-First Engineered™, která zajišťuje že má každá velikost rámu ty stejné legendární schopnosti při stoupání i klesání, jaké od kola Tarmac očekáváte. Rámová sada S-Works FACT 12r je náš nejkvalitnější karbonový rám nabízející nejnižší hmotnost a nejvyšší tuhost.
  • Celokarbonová vidlice S-Works FACT s odlehčenou konstrukcí poskytuje neuvěřitelnou tuhost v přední často kola a citlivé ovládání zaručující okamžité zrychlení a rychlé sjezdy.
  • Precizně provedená konstrukce sedlovky z karbonu S-Works FACT poskytuje dokonalý přenos síly a zároveň dokážete zvládat těžké dlouhé dny v sedle.

Tabulka velikostí

O značce Specialized