Rámová sada Specialized S-works Tarmac Frmset metwht/nvy/rktred

Silniční rámová sada z řady S-Works Tarmac pro nejnáročnější jezdce a závodníky. Karbon 11r. Provedení rámu pro použití s klasickými brzdami. V ceně vidlice a sedlovka. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Silniční rámy
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 77017-07

Technické parametry

Barva rámu bílá
Velikost kola 49, 52, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2017
Opotřebení nová
Modelová řada Tarmac, S-Works
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rám S-Works FACT 11r carbon, OSBB, full internal cable routing, internally integrated seat clamp, 130mm rear spacing
Vidlice S-Works FACT carbon, full monocoque, size-specific taper
Střed OSBB, CeramicSpeed bearings
Sedlovka S-Works FACT carbon, 20mm offset, 27.2mm

Popis produktu

Ti nejlepší jezdci světa volí kola the S-Works Tarmac, když pozřebují čistý a dokonalý výkon. Je to proto, že tento rám je vyroben z karbonu S-Works FACT 11r, který je neuvěřitelně lehký, tuhý a reaktivní. Anebo jinak, je to rám speciálně vyrobený pro všestranná závodní kola. Kvality rámu jsou výsledkem použití našeho designu Rider-First Engineered™, jehož zvláštnost spočívá v tom, že každá trubka rámu a každý karbonový díl rámů jsou vyráběny zvlášť pro svou velikost. Díky tomu jsme dosáhli optimální rovnováhy mezi tuhostí a poddajností, takže každý rám, bez ohledu na jeho velikost, funguje přesně tak, jak jsme chtěli. A pokud potřebujete důkaz, tak se podívejte na vitrínu trofejí kola Tarmac a uvidíte tam ceny za vítězství ze všech závodů Grand Tour a posledních dvou mistrovství světa. S rámem S-Works Tarmac můžete začít stavět své kolo snů, aby bylo přesně takové, jaké jste je vždy chtěli mít.

  • Rám byl zkonstruován s vyžitím technologie Rider-First Engineered™, která zaručuje, že každá jeho velikost má tu stejnou legendární schopnost zvládat stoupání a poradit si se sjezdy, kterou od kola Tarmac očekáváte. Rám S-Works FACT 11r je vyroben z našeho nejkvalitnějšího karbonu a nabízí ideální kombinaci nízké hmotnosti a tuhosti na těch správných místech.
  • Vidlice S-Works ze speciálního karbonu FACT s odlehčenou konstrukcí poskytuje neuvěřitelnou tuhost v přední části kola a citlivé ovládání zaručující okamžité zrychlení a rychlé sjezdy.
  • Sedlovka S-Works FACT zaručuje dokonalý přenos výkonu díky využití vysoce modulových uhlíkových vláken při výrobě, a přitom je pohodlná i při trávení dlouhých dnů v sedle.

Tabulka velikostí

O značce Specialized