Rámová sada Specialized S-Works Tarmac Disc Frameset - Sagan Collection LTD

Rámová sada S-Works Tarmac Disc Frameset ze speciální Sagan limitované edice. Celokarbonová vidlice S-Works FACT s odlehčenou konstrukcí a unikátní geometrii Rider-First Engineered™. Střed od CeramicSpeed Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 70619-00

Technické parametry

Barva šedá, modrá
Barva rámu šedá, modrá
Velikost kola 49, 52, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nová
Modelová řada Tarmac
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rám S-Works Tarmac SL6, FACT 12r carbon, Rider-First Engineered™, OSBB, clean routing, internally integrated seat clamp, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
Vidlice S-Works FACT carbon
Speciální kolekce S-Works

Popis produktu

Není to často, že slyšíte slova elegance a rebélie v jedné větě. Ale Peter nená typický jezdec. Stále posouvá hranice toho, co byste čekali od cyklisty dále a dále. Navíc to dělá způsobem velmi ladným a elegantním způsobem. A tato elegance inspirovala i Saganovu kolekci.

  • Unikátní geometrie Rider-First Engineered™, která zajišťuje že má každá velikost rámu ty stejné legendární schopnosti při stoupání i klesání, jaké od kola Tarmac očekáváte. Rámová sada S-Works FACT 12r je náš nejkvalitnější karbonový rám nabízející nejnižší hmotnost a nejvyšší tuhost.

  • Celokarbonová vidlice S-Works FACT s odlehčenou konstrukcí poskytuje neuvěřitelnou tuhost v přední často kola a citlivé ovládání zaručující okamžité zrychlení a rychlé sjezdy.

  • Střed je legendární výroby od CeramicSpeed a zajistí, že žádný watt nepřijde nazmar.

Tabulka velikostí

O značce Specialized