Rámová sada Specialized S-Works Enduro Carbon 29 Frameset - granite / brushed black chrome

Pokud chcete vyrábět nejrychlejší a nejschopnější závodní kolo enduro, nemůžete to udělat lépe než s modelem, který definuje samotnou kategorii. S grácií řeší S-Works Enduro jakýkoli druh terénu, který běžně přežvykuje a vyplivuje menší kola. Celokarbonové přepákování přináší další úsporu již na tak lehkém karbonovém rámu. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Enduro kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 73620-01

Technické parametry

Barva šedá
Barva rámu šedá
Velikost kola S3, S2, S4, S5
Průměr kol 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2020
Opotřebení nová
Modelová řada Enduro
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rám The new Enduro features a full-carbon frameset, boasting 170mm of suspension travel in an all-new design that increases your control and speed over the roughest sections of trail, yet also boasts exceptional pedaling efficiency. We’ve also given the new Enduro aggressive “long, low and slack” geometry for a more balanced and confident feel at speed. You’ll find a host smart details, including our SWAT™ Door downtube-storage integration, a creak-free threaded BB, and painless internal cable rou
Katalogové číslo 73620-01
Tlumič FOX FLOAT X2 Factory, Rx Trail Tune, EVOL Air sleeve, 2-position adjustment, Trunnion mount, 205x60mm

Popis produktu

Pokud chcete vyrábět nejrychlejší a nejschopnější závodní kolo enduro, nemůžete to udělat lépe než s modelem, který definuje samotnou kategorii. S grácií řeší S-Works Enduro jakýkoli druh terénu, který běžně přežvykuje a vyplivuje menší kola. Celokarbonové přepákování přináší další úsporu již na tak lehkém karbonovém rámu.

Hlavní přednosti a parametry:

  • NEUVĚŘITELNĚ SCHOPNÉ: Jestliže Enduro vypadá jako jeho sourozenec, Demo, je to proto, že sdílí spoustu DNA pro jízdu z kopce. Enduro se rychle odvaluje na ráfkách 29er a může se pochlubit 170 milimetry zdvihu u předního a zadního odpružení díky svému novému designu, takže snadno pohltí ty největší rázy.

  • PŘEKVAPIVĚ RYCHLÉ … NA TRAILU NAHORU I DOLŮ: Dupejte do pedálů a budete překvapeni, jak nové Enduro zrychluje, mnohem více, než byste čekali od něčeho, co umí i sjezd. Odstranili jsme všechny případné technické důvody ke zpomalení a učinili z Endura neuvěřitelně účinný šlapací stroj. Konečný výsledek? Méně houpání. Větší rychlost.

  • Úplně nová konstrukce se může pochlubit 170 milimetry zdvihu, který je hladový po nerovnostech.

  • FOX FLOAT DHX2 Factory tlumič poskytuje neskutečnou kontrolu a nastavení doslova za letu.

  • Důmyslný systém SWAT ™ Door na spodní trubce, závitový střed a vnitřní vedení lanek.

Tabulka velikostí

O značce Specialized