Rámová sada Specialized S-works Demo 8 FSR Carbon 650B Frm cndyred/blk/hyp

Pokud vám učaroval sjezd na horských kolech, jste na správné adrese. Nekompromisní DH rámová sada pro ty, kteří se nebojí to pustit pořádně z kopce. Topmodel v kolekci S-Works na nejlepším karbonovém rámu FACT 11m. Speciálně upravený tlumič Öhlins TTX. Sedlovka Thomson. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Freeride, sjezdová kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 79917-00

Technické parametry

Barva rámu černá, červená
Velikost kola S, M, L, XL
Průměr kol 650b / 27,5
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2017
Opotřebení nová
Modelová řada Demo, S-Works
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rám FACT 11m, S3 Geometry, carbon front triangle, full carbon link and rear end, FACT IS construction, BB30, full internal cable routing, 135mm dropouts, lipped and sealed cartridge bearing pivots, replaceable derailleur hanger, 200mm of travel
Tlumič Custom Öhlins TTX, Twin-Tube desgin, high and low-speed compression adjust, rebound adjust, 9.5x3"
Střed SRAM BB30, 83mm
Sedlovka Thomson, alloy, straight, 12-degree clamp

Popis produktu

Nedělejte si žádné iluze – downhilové ježdění je celé o rychlosti. A když jde o to vyždímat z trati poslední gram rychlosti, tak musí Vaše kolo být stejně dokonale vyladěno, jako Vaše schopnosti a proto Vám nabízíme legendární, na mistrovství světa prověřený, S-Works Demo 8 i jako samotný rám. Pro nesrovnatelnou tuhost a sílu je zkonstruován z našeho nejlepšího karbonu FACT 11m. Rám má naši neskutečně výkonnou geometrii S3 650b, se spoustou prostoru nad horní trubkou pro lepší ovládání, ultra krátkou a hbitou zadní stavbou, nízký střed pro jistou stabilitu i položený předek, který zajišťuje to nejcitlivější řízení při rychlé jízdě. K odpružení je toto Demo vybaveno 200mm zdvihem, který zajišťuje převratný, na zakázku vyrobený zadní tlumič Öhlins. Je to Tabula rasa pro Vaše výkony a potenciální rychlost. Postavte si kolo takové, jaké ho chcete mít, abyste mohli doopravdy závodit.

  • Rám je pro dosažení požadované lehkosti, zvýšené síly a tuhosti zkonstruován karbonu FACT 11m a navíc má asymetrický design s vynikající přístupností. Kromě toho je postaven s naší geometrií S3, což mu zajišťuje zvýšenou ovladatelnost a citlivost, zatímco 200mm zdvih zadního tlumiče pomáhá kolu zvládnout i ty největší nárazy na trati.
  • Na zakázku vyrobený zadní tlumič Öhlins dává nesrovnatelnou DH výkonnost. Tlumič je vybaven nastavením pomalé i rychlé komprese, které je nezávislé na nastavení odskoku, a proto si můžete tlumič vyladit pro každý typ trasy. Pružina s 200mm zdvihem překonává všechny soupeře a není k nalezení na žádném jiném kole.
  • Slitinová sedlovka Thomson představuje jednu z nejpevnějších konstrukcí na trhu, ovšem ne na úkor celkové vyšší hmotnosti.

Tabulka velikostí

O značce Specialized