Rámová sada Specialized Demo Race 29 Frm - acid mint/burnt yellow

  • −20 %

DH je především o rychlosti - to je pravda, ať už je vaším cílem vylézt na pódium nebo jednoduše přinést domů všechna vychvalovací práva po dni v parku. Pokud je rychlost, po které jste, Demo Race 29 je vaše saně. Vše o tomto motocyklu je navrženo tak, aby vás přivedlo z nuly na Mach 10: nový design rámu, vylepšená kinematika, lepší brzdění, velká kola a všechny nejnovější nejnovější ozdobné kousky. Více

52 799 Kč
Ušetříte: 13 200 Kč 65 999 Kč (sleva 20%)
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie DH, sjezdová kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 74519-00

Technické parametry

Barva zelená, žlutá
Barva rámu zelená, žlutá
Velikost kola S3, S2, S4
Průměr kol 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2020
Opotřebení nová
Modelová řada Demo
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Katalogové číslo 74519-00

Popis produktu

DH je především o rychlosti - to je pravda, ať už je vaším cílem vylézt na pódium nebo jednoduše přinést domů všechna vychvalovací práva po dni v parku. Pokud je rychlost, po které jste, Demo Race 29 je vaše saně. Vše o tomto motocyklu je navrženo tak, aby vás přivedlo z nuly na Mach 10: nový design rámu, vylepšená kinematika, lepší brzdění, velká kola a všechny nejnovější nejnovější ozdobné kousky.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Konstrukce rámu z hliníku M5 pracuje v kombinaci s geometrií Style-Specific DH na vytvoření pořádné sjezdové závodní mašiny. Při návrhu bylo dbáno na zvýšení ovladatelnosti, citlivosti a schopnosti kola se zdvihem 200 mm zvládnout hravě i ten nejtěžší sjezd. Nechybí ani vodítka ISCG 05.
  • Zakázkově vyrobený tlumič Öhlins TTX Trunnion dodává neskonalý sjezdový výkon. Má rychlé i pomalé nastavení komprese a nezávislé nastavení odskoku, abyste dosáhli přesného nastavení chodu tlumiče. Pružinový tlumič se zdvihem 200 mm.
    Sedlo Body Geoemetry Henge DH s prověřenou technologií Body Geometry a prvky pro širší prostupnost zadního pláště.

Tabulka velikostí

O značce Specialized