Rámová sada Specialized Demo 8 FSR 650B Frm blk/gldorg/wht

Sjezdařská nirvana zaručena! Rámová sada Demo pro sjezd. Rám je vyroben z hliníkové slitiny M5. V ceně sedlovka Thomson a na zakázku upravený tlumič Öhlins TTX. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Freeride, sjezdová kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 74516-10

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola S, M, L, XL
Průměr kol 650b / 27,5
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2017
Opotřebení nová
Modelová řada Demo
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu hliník
Rám M5 alloy, S3 Geometry, carbon link and seatstay, BB30, full internal cable routing, 135mm dropouts, lipped and sealed cartridge bearing pivots, replaceable derailleur hanger, 200mm of travel
Tlumič Custom Öhlins TTX, Twin-Tube desgin, high and low-speed compression adjust, rebound adjust, 9.5x3"
Střed SRAM BB30, 83mm
Sedlovka Thomson, alloy, straight, 12-degree clamp

Popis produktu

Závodní sjezdy vyžadují úplnou a bezvýhradnou důvěru ve Vaše vybavení. Chápeme, že toužíte po tom pečlivě si vybírat a dolaďovat každou součástku Vašeho downhillového kola snů, a proto Vám nabízíme legendární Demo 8 Alloy i jako samotný rám. Je zkonstruován z naší hliníkové slitiny M5. A i když důvodů pro tuto volbu neustále přibývá, nakonec jde o tuhost, celkovou nízkou hmotnost a sílu. Ale není to jen o tom, protože rám je vybaven 1,5palcovou kovanou hlavovou trubkou, která ještě vylepšuje všechny přednosti. Co se jízdních vlastností týče, Demo 8 je vybaveno naší geometrií S3 s výborně přístupným rámem s asymetrickým designem, spoustou prostoru nad horní trubkou pro lepší ovládání, ultra krátkou a hbitou zadní stavbou, nízkým středem pro jistou stabilitu i položenějším předkem, který zajišťuje to nejcitlivější řízení při rychlé jízdě. Pro odpružení je Demo vybaveno 200mm zdvihem, který zajišťuje převratný, na zakázku vyrobený zadní tlumič Öhlins. Je to Tabula rasa pro Vaše výkony. Postavte si kolo takové, jaké ho chcete mít, abyste mohli závodit doopravdy.

  • Rám je vyroben z naší hliníkové slitiny M5 s naší geometrií S3, má asymetrický design a 1,5palcovou kovanou čelní trubku, což z něj dělá dokonalý závodní stroj. Pro zajištění zvýšené ovladatelnosti a citlivosti je tvar rámu relativně kompaktní, zatímco 200mm zdvih zadního tlumiče pomáhá kolu zvládnout i ty největší nárazy na trati. A abychom pokryli všechny oblasti, které během závodu rozhodují, přidali jsme úchyty ISCG ’05 pro vodítka řetězu a ochranu přehazovačky, aby řazení bylo plynulé i při jízdě v kamenitých pasážích a nenadálých nárazech.
  • Na zakázku vyrobený zadní tlumič Öhlins zaručuje nesrovnatelný výkon při jízdě z kopce. Tlumič je vybaven nastavením pomalé i rychlé komprese nezávislé na nastavení odskoku, a proto si můžete tlumič vyladit pro každý typ trasy. Pružina se zdvihem 200 mm překonává všechny své soupeře a není k nalezení na žádném jiném kole.
  • Slitinová sedlovka Thomson představuje jednu z nejpevnějších konstrukcí na trhu, ovšem ne na úkor celkové vyšší hmotnosti.

Tabulka velikostí

O značce Specialized