Rámová sada Specialized Allez Sprint Frameset – Tour Down Under 2020 Limited

Rámová sada Allez Sprint Frameset z limitované edice TDU2020. Rám ze slitiny E5 vyrobený s využitím technologie Allez D'Aluisio Smartweld. Vidlice z karbonového vlákna z řady S-Works FACT a karbonová sedlovka. Více

32 999 Kč

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 70020-79

Technické parametry

Barva rámu stříbrná, vícebarevná
Velikost kola 49, 52, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Sezóna 2020
Opotřebení nové
Modelová řada Allez
Pokročilost jezdce Závodní
Brzdy kotoučové brzdy

Popis produktu

Limitovaná edice v barvách Tour Down Under 2020.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Srdcem sytému Allez Sprint je technologie D’Aluisio Smartweld, která umisťuje svářecí materiál strategicky tam, kde je to nejvíc potřeba, což vede k tomu, že hliníkové kolo je potom poddajnější a o poznání tužší. Jak přesně tužší? Je to nejtužší hliníkové kolo, jaké jsme kdy testovali natož vyrobili.
  • Na základě inspirace z technologie Rider-First Engineered™, kterou používáme u kola Tarmac, má tento rám také unikátní spodní rámovou trubku, střed a hlavovou trubku a k tomu navíc vidlice o různých velikostech korespondující s velikostí rámu. Tím je zaručena rovnoměrná charakteristika skrz celou velikostní řadu.
  • Abychom si mohli být jisti, že každý watt, který vložíte do šlápnutí, povede do silnice, použili jsme krátké řetězové vzpěry, které vytvářejí opravdu tuhý a pevný zadní trojúhelník. Jde to však až za hranice čisté tuhosti, protože hydroformované tvary trubek si prošly také aerodynamickým uzpůsobením tak, aby řezaly vítr a zároveň poskytovaly co možná největší poddajnostcelé konstrukci.
  • Špičková vidlice Tarmac Disc FACT carbon nabízí tuhost a přesné řízení, ale zároveň vysokou míru komfortu.

Tabulka velikostí

O značce Specialized