Rámová sada Specialized Allez Sprint Disc Frameset Sagan Collection

Rámová sada Allez Sprint Frameset z limitované edice Petera Sagana. Rám ze slitiny E5 vyrobený s využitím technologie Allez D'Aluisio Smartweld. Vidlice z karbonového vlákna z řady S-Works FACT a karbonová sedlovka. Abychom si mohli být jisti, že každý watt, který vložíte do šlápnutí, povede do silnice, použili jsme krátké řetězové vzpěry, které vytvářejí opravdu tuhý a pevný zadní trojúhelník. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické komponenty, díly
Určení pánské, dámské
Značka Specialized
Katalogové číslo 70020-84

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 54
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2021
Opotřebení nové
Modelová řada Allez
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rám Specialized E5 Premium Aluminum Disc frame w/ D'Aluisio Smartweld Sprint Technology, hydroformed aluminum tubing, tapered head tube, OSBB
Katalogové číslo 70020-84
Vidlice Specialized FACT carbon, 1-1/8" to 1-3/8" taper, fender eyelets
Střed OSBB, Praxis bearings
Speciální kolekce Sagan Collection

Popis produktu

Rámová sada Allez Sprint Frameset z limitované edice Petera Sagana. Rám ze slitiny E5 vyrobený s využitím technologie Allez D'Aluisio Smartweld. Vidlice z karbonového vlákna z řady S-Works FACT a karbonová sedlovka. Abychom si mohli být jisti, že každý watt, který vložíte do šlápnutí, povede do silnice, použili jsme krátké řetězové vzpěry, které vytvářejí opravdu tuhý a pevný zadní trojúhelník.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Srdcem sytému Allez Sprint je technologie D’Aluisio Smartweld, která umisťuje svářecí materiál strategicky tam, kde je to nejvíc potřeba, což vede k tomu, že hliníkové kolo je potom poddajnější a o poznání tužší. Jak přesně tužší? Je to nejtužší hliníkové kolo, jaké jsme kdy testovali natož vyrobili.
  • Na základě inspirace z technologie Rider-First Engineered™, kterou používáme u kola Tarmac, má tento rám také unikátní spodní rámovou trubku, střed a hlavovou trubku a k tomu navíc vidlice o různých velikostech korespondující s velikostí rámu. Tím je zaručena rovnoměrná charakteristika skrz celou velikostní řadu.
  • Abychom si mohli být jisti, že každý watt, který vložíte do šlápnutí, povede do silnice, použili jsme krátké řetězové vzpěry, které vytvářejí opravdu tuhý a pevný zadní trojúhelník. Jde to však až za hranice čisté tuhosti, protože hydroformované tvary trubek si prošly také aerodynamickým uzpůsobením tak, aby řezaly vítr a zároveň poskytovaly co možná největší poddajnostcelé konstrukci.
  • Špičková vidlice Tarmac Disc FACT carbon nabízí tuhost a přesné řízení, ale zároveň vysokou míru komfortu.

Tabulka velikostí

O značce Specialized