Rámová sada Festka - Spectre Road Core

Tuhé, robustní a explozivní kolo Festka, které se nejlépe cítí pod velkým tlakem. Závodní stroj pro jedince přepočítávající při každé vyjížďce watty a vteřiny po jednotkách a desetinách. Spectre je postaven tak, aby všechnu vaši sílu, agresivitu a nasazení přenesl na silnici. Více

4 884.23 EUR
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
 • Doprava od 32.00 EUR.

Základní informace

Kategorie Silniční rámy
Značka Festka
Katalogové číslo SPECTRE_FRAME

Technické parametry

Velikost kola 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 50-61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2021
Opotřebení nové
Modelová řada Spectre
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy, v-brzdy / cantilever
Hmotnost 900 g (disc), 900 g (V-brakes)
Rám Festka T2T technology
Katalogové číslo SPECTRE-FRAME
Vidlice COLUMBUS Futura

Popis produktu

Tuhé, robustní a explozivní kolo, které se nejlépe cítí pod velkým tlakem. Závodní stroj pro jedince přepočítávající při každé vyjížďce watty a vteřiny po jednotkách a desetinách. Spectre je postaven tak, aby všechnu vaši sílu, agresivitu a nasazení přenesl na silnici.

Spectre je extrémně tuhý a tvrdý avšak ovladatelnost a pohodlí je na potřebné úrovní. I tady je vše k dispozici pro design variantu  "Prime", kde máte možnost si vybírat v několika připravovaných edicích.

Festka připravila také u modelu Spectre předefinované barevné variace CORE. CORE 1 kombinuje krásně surový karbon, kde vynikne struktura materiálu s výrazným červeným nápisem a bílými drobnými prvky. CORE 2 je o něco střídmější a kombinuje surový karbon se stříbrnými prvky. Obě varianty jsou v matném provedení.

Český projekt se světovými ambicemi

Rozhodli jsme se rozšířit nabídku prémiových kol a umožnit vám sedět na kole, které bude od základu postaveno pro vás a nemyslíme tím jen možnost vybrat si barvu rámu, nebo pozměnit osazení kola.

U kol FESTKA máte možnost ovlivnit vše. Od geometrie a velikosti rámu na míru, přes individuální lak a design kola, až po volbu každé jednotlivé součástky na kole. 

FESTKA je český projekt ve světovými parametry. V jejich karbonových dílech propojují svět umění, vizuálního i technického designu a výjimečné materiálové inženýrství. Objevte s námi svět FESTKA.

Proces stavby a zakázky

Během celého procesu výběru, výroby i stavby jsme společně v kontaktu. Stavba má svůj harmonogram a zde je krátké schéma, jak realizace na míru vypadá.

Krok 1: Úvodní schůzka pro základní výběr kola

 • Seznámíme vás s modelovou řadou kol FESTKA.  
 • Zvolíte si svůj model a pomůžeme vám vybrat si z konceptu Core nebo Prime.
 • Chceme, abyste si byli dokonale jistí, co od svého kola očekáváte a na co se můžete v dalších krocích těšit.

Krok 2: Velikosti kola, geometrie a nastavení posedu

 • Promluvíme si s vámi o vašem jízdním stylu, preferencích i vrtochách, které při svých vyjížďkách máte. Tak aby bylo vše na míru.
 • Naši fitteři vám udělají v našem RETUL studiu bike fitting.
 • Naměříme si vše potřebné pro optimální určení velikosti kola, geometrie rámu, i pro nastavení finálního posedu na kole.

Krok 3: Design, komponenty a fine-tunning

 • Společně probereme designovou stránku kola. Zvolíte si barvy a design rámu a dalších vybraných komponent.
 • Určíte si, jaké komponenty chcete na kole mít a domluvíme si detailní rámec pro technické osazení samotného kola. 
 • Zakládáme zakázku do výroby.

O značce Festka

Postavit si kolo na míru v podobě a formátu, který FESTKA nabízí, je podle nás unikátní možnost sedět na výjimečném kole. V základu český projekt, který má od počátku světové parametry. Kola jsou technickým, technologickým i uměleckým šperkem.