Rámová sada Festka - One Road Core

Vstupenka do světa high-endových karbonových kol, ONE je všestranné silniční kolo, které vás potěší na mnoha úrovních. Tohle kolo nabízí perfektní tuhost, štíhlý, lehký rám a minimalistický design, který nechává vyniknout kvalitu zpracování. Více

96 590 Kč

Základní informace

Kategorie Silniční rámy
Značka Festka
Katalogové číslo ONE-FRAME

Technické parametry

Velikost kola 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 50-60, 50-59
Průměr kol 700c
Sezóna 2020
Opotřebení nové
Modelová řada One
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy v-brzdy / cantilever, kotoučové
Hmotnost 950 g (disc), 890 g (V-brakes)
Rám Festka T2T technology
Katalogové číslo ONE-FRAME
Vidlice COLUMBUS Futura

Popis produktu

Vstupenka do světa high-endových karbonových kol, ONE je všestranné silniční kolo, které vás potěší na mnoha úrovních. Tohle kolo nabízí perfektní tuhost, štíhlý, lehký rám a minimalistický design, který nechává vyniknout kvalitu zpracování. 

Model One se může pyšnit jedinečným, kompaktním balením pohodlí a tuhosti. Technologie spojů T2T a roboticky navíjené karbonové trubky z materiálu určeného na letecký průmysl, dává kolu punc technického skvostu. Design geometrie rámu respektuje tradice a je 100% funkční.

Dvě barevné varianty Core 1 a Core 2. Na první matné verzi vynikají měděné detaily na zjevné karbonové struktuře. Druhá lesklá varianta je pro rok 2020 namíchána do "manchester" šedé s černými motivy. ONE je pro všechny, kteří chtějí jedinečnost karbonu, neotřelý design a vše ostatní na míru.

Český projekt se světovými ambicemi

Rozhodli jsme se rozšířit nabídku prémiových kol a umožnit vám sedět na kole, které bude od základu postaveno pro vás a nemyslíme tím jen možnost vybrat si barvu rámu, nebo pozměnit osazení kola.

U kol FESTKA máte možnost ovlivnit vše. Od geometrie a velikosti rámu na míru, přes individuální lak a design kola, až po volbu každé jednotlivé součástky na kole. 

FESTKA je český projekt ve světovými parametry. V jejich karbonových dílech propojují svět umění, vizuálního i technického designu a výjimečné materiálové inženýrství. Objevte s námi svět FESTKA.

Proces stavby a zakázky

Během celého procesu výběru, výroby i stavby jsme společně v kontaktu. Stavba má svůj harmonogram a zde je krátké schéma, jak realizace na míru vypadá.

Krok 1: Úvodní schůzka pro základní výběr kola

  • Seznámíme vás s modelovou řadou kol FESTKA.  
  • Zvolíte si svůj model a pomůžeme vám vybrat si z konceptu Core nebo Prime.
  • Chceme, abyste si byli dokonale jistí, co od svého kola očekáváte a na co se můžete v dalších krocích těšit.

Krok 2: Velikosti kola, geometrie a nastavení posedu

  • Promluvíme si s vámi o vašem jízdním stylu, preferencích i vrtochách, které při svých vyjížďkách máte. Tak aby bylo vše na míru.
  • Naši fitteři vám udělají v našem RETUL studiu bike fitting.
  • Naměříme si vše potřebné pro optimální určení velikosti kola, geometrie rámu, i pro nastavení finálního posedu na kole.

Krok 3: Design, komponenty a fine-tunning

  • Společně probereme designovou stránku kola. Zvolíte si barvy a design rámu a dalších vybraných komponent.
  • Určíte si, jaké komponenty chcete na kole mít a domluvíme si detailní rámec pro technické osazení samotného kola. 
  • Zakládáme zakázku do výroby.

Ceník personalizace kola

Zachytili jsme pro vás první zakázkovou stavbu Festka One v našem areálu SBCR

O značce Festka

Postavit si kolo na míru v podobě a formátu, který FESTKA nabízí, je podle nás unikátní možnost sedět na výjimečném kole. V základu český projekt, který má od počátku světové parametry. Kola jsou technickým, technologickým i uměleckým šperkem.