Rám Trek Top Fuel C F/S-Matte Trek Black/Viper Red

Vynikající celoodpružená rámová sada XC modelu Top Fuel, hlavní rámový trojúhleník i vzpěry jsou z velmi lehkého a pevného OCLV Mountain karbonu, čep ABP, plovoucí uchycení tlumiče Full Floater, EVO link, kónická hlavová trubka, geometrie G2. Tlumič Fox Factory Float se zdvihem 100 mm. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie XC, maraton kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 22180055

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5
Průměr kol 650b / 27,5, 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Top Fuel
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Váha 17,5" - 2,09 kg
Rám OCLV Mountain Carbon, ABP, plovoucí uchycení tlumiče Full Floater, EVO link, kónická hlavová trubka E2, Mino Link, Micro Truss, vnitřní vedení kabeláže Control Freak, ochrana Carbon Armor, PF92, Boost148 a geometrie G2 u kol 29", zdvih 100 mm
Tlumič Fox Factory Float, tlumení se 2 polohami RE:aktiv XC a dálkovým ovládáním, povrchová vrstva Kashima, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 6,5x1,5"

Popis produktu

Vynikající celoodpružená rámová sada XC modelu Top Fuel z lehké a pevné hliníkové slitiny Alpha Platinum aluminum, čep ABP, plovoucí uchycení tlumiče Full Floater, EVO link, kónická hlavová trubka, geometrie G2. Tlumič Fox Factory Float se zdvihem 100 mm.

Kolo, které stálo na špici v době rozkvětu závodů horských kol, je zpět a hodlá se vrátit na samý vrchol. Top Fuel je propracovaný a vyzbrojený novými technologiemi, proto je nejrychlejším kolem na trailu.

Maximálně vylepšené Top Fuel je rychlou, všestrannou volbou pro XC závodníky, jezdce maratonů a celý tým ze světového poháru Trek Factory Racing.

Hlavní přednosti:

 • RE:aktiv XC: nejinteligentnější, nejrychlejší a nejvýkonnější tlumič na světě
 • Boost148/110: pevnější kola, více prostoru pro plášť, kratší vzpěry
 • Díky systému měnitelné geometrie Mino Link si můžete upravit geometrii svého kola.
 • Unikátní technologie odpružení s ABP a plovoucím uchycením

Technologie:

 • RE:aktiv XC: inteligentní rychlý tlumič, který díky zpětnému tlumení nabízí vyšší míru odezvy a pohodlnější jízdu, aniž by docházelo ke ztrátám energie.

 • ABP: Unikátní technologie která Active Brake Pilot umožňuje odpružení plynule pracovat i pokud budete brzdit či nikoliv.

 • Mino Link: Nastavitelná geometrie rámu. Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižším středovým složením či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

 • OCLV Mountain Carbon: Speciální karbonové vlákno určené pro kola Trek. Vyznačuje se unikátním složením a postupy vrstvení, díky čemuž získává větší pevnost, tam kde je potřeba.

 • Boost 148/110: Širší rozteč patek (110 mm vpředu a 148mm vzadu) umožňuje dosáhnout vy 29” kol tuhosti jako 27,5” a osadit zadní kolo širšími plášti bez konfliktu s převodníky.

 • Smart Wheel Size: Správná velikost kol v kombinaci se správnou velikostí rámu zaručuje ideální kombinaci přenosu síly a ovladatelnosti.

 • Zamykání z řídítek Ovládání nainstalované na řídítkách umožňuje zamknout odpružení kdykoliv se znění terén

Tabulka velikostí

O značce TREK