Rám Trek Slash C F/S-Viper Red

Vynikající celoodpružená rámová sada enduro modelu Slash. Hlavní rámový trojúhelník a sedlové vzpěry z OCLV Mountain karbonu, řetězové vzpěry z lehké a pevné hliníkové slitiny. Kompatibilní s koly 29”. Čep ABP, EVO link, kónická hlavová trubka, geometrie G2. Tlumič RockShox Deluxe RT3 se zdvihem 150 mm. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Trail, all mountain kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 22180082

Technické parametry

Barva rámu červená
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 21.5
Průměr kol 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Slash
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Váha 17,5" - 2,71 kg
Rám OCLV Mountain Carbon a 1x specifické vzpěry, ABP, Boost148, ochrana proti protočení řidítek Knock Block, EVO link, kónická hlavová trubka E2, Mino Link, vnitřní vedení kabeláže Control Freak, ochrana Carbon Armor, PF92, ISCG 05, geometrie G2, zdvih 150 mm
Tlumič RockShox Deluxe RT3, tlumení s hřídelí Thru Shaft se 3 polohami RE:aktiv, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 230x57,5 mm
Představec Bontrager Line Pro, Knock Block, 35 mm, 0 stupňů, délka 50 mm

Popis produktu

Vynikající celoodpružená rámová sada enduro modelu Slash. Hlavní rámový trojúhelník a sedlové vzpěry z OCLV Mountain karbonu, řetězové vzpěry z lehké a pevné hliníkové slitiny. Kompatibilní s koly 29”. Čep ABP, EVO link, kónická hlavová trubka, geometrie G2. Tlumič RockShox Deluxe RT3 se zdvihem 150 mm.

Slash byl navržen od základů, aby zvládl drsné enduro závody s balíčkem optimalizovaným pro 29”, který z tohoto kola činí nesporného krále hor.

Slash byl sestrojen, aby pokořil i ty nejnáročnější hory na velkých 29” kolech a na agresivním, výkonném, přesto lehkém karbonovém rámu. Slash sjede i ty nejtechničtější sjezdy a pak hravě vyjede nahoru.

Hlavní přednosti:

 • Revoluční nový tlumič RE:aktiv s pevnou hřídelí Thru Shaft: tlumič s nejlepší odezvou na světě
 • Zdvih 150/160 mm + rychlost jako u 29” + nízká a dlouhá geometrie = ideální pro výkon enduro
 • Boost148/110: pevnější kola, více prostoru pro plášť, kratší vzpěry
 • Tuhý rám Straight Shot, ochrana rámu Knock Block

Technologie:

 • RE:aktiv: inteligentní rychlý tlumič, který díky zpětnému tlumení nabízí vyšší míru odezvy a pohodlnější jízdu, aniž by docházelo ke ztrátám energie.

 • ABP: Unikátní technologie která Active Brake Pilot umožňuje odpružení plynule pracovat i pokud budete brzdit či nikoliv.

 • Straight Shot a Knock Block: Nový design rámu, který obsahuje zabudovanou ochranu Knock Block proti poškození rámu vidlicí a nijak přitom neovlivňuje tuhost samotného rámu.

 • Mino Link: Nastavitelná geometrie rámu. Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižším středovým složením či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

 • OCLV Mountain Carbon: Speciální karbonové vlákno určené pro kola Trek. Vyznačuje se unikátním složením a postupy vrstvení, díky čemuž získává větší pevnost, tam kde je potřeba.

 • Boost 148/110: Širší rozteč patek (110 mm vpředu a 148mm vzadu) umožňuje dosáhnout vy 29” kol tuhosti jako 27,5” a osadit zadní kolo širšími plášti bez konfliktu s převodníky.

 • Geometrie G2: Pokročilá technologie rámu a vidlice s offsetem propůjčující kolům s 29” koly přesné a snadné ovládání i při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při vysokých rychlostech.

Kola Slash


Straight Shot a Knock Block:

Tabulka velikostí

O značce TREK