Rám Trek Fuel EX C F/S-Matte Trek Black/Solid Charcoa

Vynikající celoodpružená rámová sada trailového modelu Fuel EX, kompatibilní s 27,5” i 29” koly. Hlavní rámový trojúhleník i vzpěry jsou z velmi lehkého a pevného OCLV Mountain karbonu, čep ABP, plovoucí uchycení tlumiče Full Floater, EVO link, kónická hlavová trubka, geometrie G2. Tlumič Fox Factory Float EVOL se zdvihem 130 mm. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Trail, all mountain kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 22180068

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5
Průměr kol 650b / 27,5, 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Fuel EX
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Váha 17,5" - 2,54 kg
Rám OCLV Mountain Carbon, ABP, Boost148, ochrana proti protočení řidítek Knock Block, plovoucí uchycení tlumiče, EVO link, kónická hlavová trubka E2, Mino Link, vnitřní vedení kabeláže Control Freak, ochrana Carbon Armor, PF92, ISCG 05, geometrie G2, zdvih 130 mm
Tlumič Fox Factory Float EVOL, tlumení s hřídelí Thru Shaft se 3 polohami RE:aktiv, povrchová vrstva Kashima, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 210x52,5 mm
Představec Bontrager Line Pro, Knock Block, 35 mm, 0 stupňů

Popis produktu

Vynikající celoodpružená rámová sada trailového modelu Fuel EX, kompatibilní s 27,5” i 29” koly. Hlavní rámový trojúhleník i vzpěry jsou z velmi lehkého a pevného OCLV Mountain karbonu, čep ABP, plovoucí uchycení tlumiče Full Floater, EVO link, kónická hlavová trubka, geometrie G2. Tlumič Fox Factory Float EVOL se zdvihem 130 mm.

Nejoblíbenější horské kolo na světě je nyní ještě výkonnější. Má větší zdvih, agresivnější geometrii a možnost použít 29” nebo 27,5” středně široká kola. Fuel EX je tedy nejčastěji kupované horské kolo.

Chcete odolné kolo schopné zdolat dlouhé trasy s chováním XC kola? Pak zvolte Fuel EX. Fuel EX kombinuje nejlepší z obou možností v jednom nekompromisním balíčku.

Hlavní přednosti:

 • Výkonný a pevný 130mm rám kompatibilní s 29” and 27,5+ koly
 • Boost148/110: pevnější kola, více prostoru pro plášť, kratší vzpěry
 • Unikátní technologie odpružení s ABP, plovoucí uchycení tlumiče a RE:aktiv
 • Tuhý rám Straight Shot, ochrana rámu Knock Block

Technologie:

 • RE:aktiv XC: inteligentní rychlý tlumič, který díky zpětnému tlumení nabízí vyšší míru odezvy a pohodlnější jízdu, aniž by docházelo ke ztrátám energie.

 • ABP: Unikátní technologie která Active Brake Pilot umožňuje odpružení plynule pracovat i pokud budete brzdit či nikoliv.

 • Mino Link: Nastavitelná geometrie rámu. Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižším středovým složením či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

 • Straight Shot a Knock Block: Nový design rámu, který obsahuje zabudovanou ochranu Knock Block proti poškození rámu vidlicí a nijak přitom neovlivňuje tuhost samotného rámu.

 • OCLV Mountain Carbon: Speciální karbonové vlákno určené pro kola Trek. Vyznačuje se unikátním složením a postupy vrstvení, díky čemuž získává větší pevnost, tam kde je potřeba.

 • Boost 148/110: Širší rozteč patek (110 mm vpředu a 148mm vzadu) umožňuje dosáhnout vy 29” kol tuhosti jako 27,5” a osadit zadní kolo širšími plášti bez konfliktu s převodníky.

 • Geometrie G2: Pokročilá technologie rámu a vidlice s offsetem propůjčující kolům s 29” koly přesné a snadné ovládání i při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při vysokých rychlostech.

Fuel EX:


Straight Shot a Knock Block:

Tabulka velikostí

O značce TREK