Rám Trek Domane ALR F/S-Matte Deep Dark Blue

Kvalitní rámová sada silničního modelu Domane ALR z lehké a pevné hliníkové slitny Alpha Aluminum 200 s karbonovou pevnou přední vidlicí, technologií neviditelných svárů Invisible Weld, tlumícím prvkem IsoSpeed a s úchyty na nosič a blatníky. Kompatibilní s čidlem DuoTrap S pro snadné sledování výkonů. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 22180168

Technické parametry

Barva rámu modrá
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Domane
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rám Alpha Aluminum řady 200, IsoSpeed, technologie nenápadných svarů Invisible Weld, kónická hlavová trubka E2, BB86.5, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, skryté úchyty na blatníky, kompatibilní s DuoTrap S
Vidlice Karbon Domane, sloupek E2, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, skryté úchyty na blatníky

Popis produktu

Kvalitní rámová sada silničního modelu Domane ALR z lehké a pevné hliníkové slitny Alpha Aluminum 200 s karbonovou pevnou přední vidlicí, technologií neviditelných svárů Invisible Weld, tlumícím prvkem IsoSpeed a s úchyty na nosič a blatníky. Kompatibilní s čidlem DuoTrap S pro snadné sledování výkonů.

Každý detail řady Émonda slouží stejnému odvážnému cíli: vytvořit nejlehčí řadu sériově vyráběných silničních kol na světě.

Kola Émonda ALR jsou sestavena s bezkonkurenčním důrazem na rovnováhu a ovladatelnost, proto nabízejí nový stupeň elegance, který s přehledem překonává lehkost a výkon mnohých karbonových konkurentů.

Hlavní přednosti:

  • Nový rozměr poměru mezi hmotností a výkonem
  • 300 Series Alpha Aluminum s nejnižší hmotností
  • Zaručuje ideálně vyvážený pocit z jízdy a okamžitou odezvu.
  • Nejlehčí řada kol na světě má i nejlepší záruku na světě.

Technologie:

  • 200 Series Alpha Aluminium: Vysoce výkonný slitinový silniční rám s důmyslnými tvary trubek pro maximální odolnost a minimální hmotnost.

  • Technologie nenápadných svárů SmarWeld: Revoluční technologie svařování která zvyšuje odolnost sváru a přitom používá méně materiálu.

  • Geometrie Endurance: Nejstabilnější závodní geometrie, která díky vyšší hlavové trubce zvyšuje pohodlí, ale neubírá na efektivitě.

  • Zadní tlumící prvek IsoSpeed: Základem kol zaměřených na pohodlí je prvek IsoSpeed, který je výsledkem 18 měsíční studie výkonnostního závodního kola na náročných silnicích a vlivu na jezdce.

  • Vidlice IsoSpeed: Dva v jednom - tvar a profil navržen pro rychlou ale pohodlnou jízdu a jedinečné umístění patek které optimalizuje rozvor kol.

  • Brzdy pro přímou montáž Úchyty brzd se montují přímo na rám, čímž se zajistí vyšší výkon a eliminuje potřeba dalších součástí.

Tabulka velikostí

O značce TREK