Rám Trek Domane ALR Disc F/S-Matte Dnister Black

Kvalitní rámová sada silničního modelu Domane ALR ve verzi pro kotoučové brzdy. Je vyrobena z lehké a pevné hliníkové slitny Alpha Aluminum 200 s karbonovou pevnou přední vidlicí, technologií neviditelných svárů Invisible Weld, tlumícím prvkem IsoSpeed a s úchyty na nosič a blatníky. Kompatibilní s čidlem DuoTrap S pro snadné sledování výkonů. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 22180169

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 44, 47, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Domane
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rám Alpha Aluminum řady 200, IsoSpeed, technologie nenápadných svarů Invisible Weld, kónická hlavová trubka E2, BB86.5, brzdy pro přímou montáž, nenápadné úchyty na blatníky, kompatibilní s DuoTrap S
Vidlice Karbon Domane, sloupek E2, brzdy pro přímou montáž

Popis produktu

Kvalitní rámová sada silničního modelu Domane ALR ve verzi pro kotoučové brzdy. Je vyrobena z lehké a pevné hliníkové slitny Alpha Aluminum 200 s karbonovou pevnou přední vidlicí, technologií neviditelných svárů Invisible Weld, tlumícím prvkem IsoSpeed a s úchyty na nosič a blatníky. Kompatibilní s čidlem DuoTrap S pro snadné sledování výkonů.

Každý detail řady Émonda slouží stejnému odvážnému cíli: vytvořit nejlehčí řadu sériově vyráběných silničních kol na světě.

Kola Émonda ALR jsou sestavena s bezkonkurenčním důrazem na rovnováhu a ovladatelnost, proto nabízejí nový stupeň elegance, který s přehledem překonává lehkost a výkon mnohých karbonových konkurentů.

Hlavní přednosti:

  • Nový rozměr poměru mezi hmotností a výkonem
  • 300 Series Alpha Aluminum s nejnižší hmotností
  • Zaručuje ideálně vyvážený pocit z jízdy a okamžitou odezvu.
  • Nejlehčí řada kol na světě má i nejlepší záruku na světě.

Technologie:

  • 200 Series Alpha Aluminium: Vysoce výkonný slitinový silniční rám s důmyslnými tvary trubek pro maximální odolnost a minimální hmotnost.

  • Technologie nenápadných svárů SmarWeld: Revoluční technologie svařování která zvyšuje odolnost sváru a přitom používá méně materiálu.

  • Geometrie Endurance: Nejstabilnější závodní geometrie, která díky vyšší hlavové trubce zvyšuje pohodlí, ale neubírá na efektivitě.

  • Zadní tlumící prvek IsoSpeed: Základem kol zaměřených na pohodlí je prvek IsoSpeed, který je výsledkem 18 měsíční studie výkonnostního závodního kola na náročných silnicích a vlivu na jezdce.

  • Vidlice IsoSpeed: Dva v jednom - tvar a profil navržen pro rychlou ale pohodlnou jízdu a jedinečné umístění patek které optimalizuje rozvor kol.

  • Diskové brzdy Flat mount Jsou elegantnější, lehčí a menší než klasické diskové brzdy a poskytují výkon a účinnost za každých podmínek.

Tabulka velikostí

O značce TREK