Prezident Petr Pavel
navštívil Vindyšovu továrnu

Nevybavíme si, kdy bychom zavřeli naši prodejnu na celý všední den. Avšak pondělí 20. května 2024 bylo výjimkou, pro zavření jsme měli více než dobrý důvod.
Svou návštěvou nás poctil prezident České republiky Petr Pavel. 
Strávil v prostorách naší prodejny celé dopoledne, v rámci něhož jsme měli možnost s panem prezidentem prohodit pár slov. Při této příležitosti nám velmi ochotně podepsal svou ilustraci od Tomski&Polanski, která nám tak bude připomínkou této významné události v historii společnosti. 
Důvovedem prezidentovi návštěvy bylo konání významné byznysové údálosti reVize Česka 2024, kterou zahájil.

reVize Česka 2024
pohled na budoucnost tuzemské ekonomiky

Více jak tři stovky českých byznysmenů, podnikatelů a politiků se sešlo na největším setkání českého byznysu – reVize Česka 2024, které se uskutečnilo u nás v Radotíně, v prostorách Vindyšovy továrny.
Setkání zahájil český prezident Petr Pavel a v průběhu dne se na pódiu vystřídali zakladatelé úspěšných start-upů i zavedených českých firem. Dopoledne patřilo nabitému programu v podobě panelových diskusí, naopak odpolední program byl po vydatném obědě v naší VELO restauraci věnován neformálním workshopům a diskusím u kulatého stolu.

ReVizi Česka 2.0 zahájil prezident České republiky Petr Pavel a ve svém projevu vypíchl tři klíčová témata pro vládu, a to: zlepšit komunikaci, přijmout euro a nešvindlovat v rozpočtu.
Právě rozpočet přes něj už nyní neprojde tak hladce jako tomu bylo v loňském roce. Smyslem prezidentova tlaku na vládu je snaha urychlit potřebnou modernizaci naší země a její adaptaci na podmínky 21. století.

Po prezidentovo projevu se na pódiu potkali zástupci všech tří českých jednorožců. Olin Novák za Rohlík, Martin Felcman za Productboard a Richard Valtr za Mews.

-----------------V průběhu dne se diskuse zaměřovaly na další důležité otázky pro český byznys; Jak pomoci tomu, aby česká věda, výzkum a vývoj vedly k růstu byznysů s vysokou přidanou hodnotou? Na co by se měly české firmy zaměřit ve spojitosti s celosvětovou dekarbonizací? Nebo jak by měl vypadat skutečně konkurenceschopný
brand země, jenž pomůže Česko prodat v zahraničí nejen zákazníkům, ale i top talentům?
To a mnohem více se řešilo v průběhu celého dne na reVizi Česka 2.0
 

-----------------

Chtěli byste také využít prostory Vindyšovy továrny?

Využijte variabilnosti našich prostor a uspořádejte si u nás event na míru. Konají se u nás školení, teambuildingové akce, tiskové konference i firemní večírky, ale fantazii se meze nekladou.

Nabízíme vám:

​- Kompletní eventové služby
- Multifunkční sál
- Catering od VELO restaurantu
- Dobrou dopravní dostupnost