Přední světlo Lezyne Super Drive 1800+ Smart Front - Black

Extra výkonné přední světlo Lezyne Super Drive 1800+ Smart se třemi vysoce výkonnými LED diodami. Světlo má výkon až 1800 lumenu a vysokou výdrž baterie až 180 hodiny. Více

4 140 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Přední světla, blikačky
Značka Lezyne
Kategorie světlo
Katalogové číslo 1-LED-6-V804

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2024
Vlastnosti led / diodové, usb, dobíjecí
Provedení přední
Použití na kolo
Baterie 6600 mAh
Upevnění na řídítka
Režimy svícení, blikání
Hmotnost 240 g
Světelný zdroj LED poskytuje 1800 lumenů
Napájení USB-C
Velikost uni

Popis produktu

Přední světlo Lezyne Super Drive 1800+ Smart se třemi vysoce výkonnými LED zářiči s výkonem 1800 lumenů je silou, se kterou je třeba počítat. Optika Tri-Focus, optimalizovaná pro všechny typy jízdy, vytváří jasný středový bod v rámci velkého širokoúhlého vzoru paprsku pro optimální viditelnost na stezce nebo asfaltu. Jeho vodotěsná schopnost rychlého nabíjení USB-C 2A+ umožňuje pohodlné dobíjení (kabel není součástí), zatímco CNC obrobená hliníková konstrukce s chladicími žebry zajišťuje odolnost a efektivní odvod tepla.

Super Drive 1800+ je kompatibilní se Smart Connect pro větší všestrannost. Funkce Mode Memory automaticky vrátí světlo po vypnutí do zvoleného režimu. Díky volitelnému držáku GoPro a kompatibilitě s Infinite Light Power Pack+ nabízí toto přední světlo všestranné možnosti montáže a prodlouženou výdrž baterie (prodává se samostatně). Je přísně testován podle norem IPX7 voděodolnosti a je vyroben tak, aby odolal náročným povětrnostním podmínkám. Vyberte si ze sedmi různých světelných režimů, od vysoce rušivého denního zábleskového režimu až po Femto režim s dlouhou výdrží 180 hodin, aby vyhovoval vašim potřebám osvětlení. Nebo si přizpůsobte své režimy pomocí aplikace LED Ally.

Technické parametry:

  • Světelný tok: až 1800 lumenů
  • Maximální výdrž: 180 hodin
  • Hmotnost: 240 g
  • Rozměry: 140 x 47 x 32 mm
  • Kapacita baterie (mAh): 6600
  • Typ dobíjení: USB-C
  • Funkce: IPX7, denní blesk, Smart Connect, Race Mode, Infinite Light Power Pack+

O značce Lezyne