Přední světlo Lezyne Helmet Lite Drive 1200+ - Satin Black

Kompaktní přední světlo na helmu, Lezyne Helmet Lite Drive 1200+ o výkonu 1200 lumenu a celokovovým tělem. Světlu Lezyne byla navýšená výdrž až na 60 hodin. Více

2 490 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Přední světla, blikačky
Značka Lezyne
Kategorie světlo
Katalogové číslo 1-LED-16H-V337

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2024
Vlastnosti led / diodové, usb, dobíjecí
Provedení přední
Použití na helmu
Baterie 3800 mAh
Upevnění na helmu
Režimy svícení, blikání
Hmotnost 207 g
Světelný zdroj LED poskytuje 1200 lumenů
Napájení USB-C
Velikost uni

Popis produktu

Lezyne Helmet Lite Drive 1200+ je nízkoprofilová LED, která sleduje linii pohledu uživatele pro vynikající viditelnost a vynikající možnosti jízdy v noci. S osmi LED diodami má toto světlo maximální výkon 1 200 lumenů a působivou maximální dobu provozu 60 hodin, což poskytuje nejlepší obrazec paprsku pro optimální viditelnost i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Vodotěsný nabíjecí port USB-C a schopnost rychlého nabíjení 2A+ umožňují efektivní dobíjení (kabel není součástí). CNC obráběná hliníková konstrukce s chladicími žebry zajišťuje odolnost a efektivní odvod tepla. Svěží optický design a čočka MOR (Maximum Optical Reflection) optimalizují rozptyl světla pro lepší viditelnost. Držák GoPro a kompatibilita s Infinite Light Power Pack+, toto přední světlo nabízí všestranné možnosti montáže a prodlouženou výdrž baterie. Je přísně testován podle norem IPX7 voděodolnosti a je vyroben tak, aby odolal různým povětrnostním podmínkám. Vyberte si ze sedmi různých světelných režimů, od poutavého denního zábleskového režimu až po dlouhodobý 60hodinový režim Femto, aby vyhovoval vašim potřebám osvětlení. Osvětlete své jízdy s jistotou pomocí Lite Drive 1200+ Front.

Technické parametry:

  • Světelný tok: až 1200 lumenů
  • Maximální výdrž: 60 hodin
  • Hmotnost: 207 g
  • Rozměry: 84 x 48 x 75 mm
  • Kapacita baterie (mAh): 3800
  • Typ dobíjení: USB-C
  • Funkce: IPX7, Denní blesk, Závodní režim, Infinite Light Power Pack+

O značce Lezyne