Přední světlo Lezyne E-Bike Fusion Sm StVZO E500 Front - Satin Black

Přední světlo Lezyne E-Bike Fusion Sm StVZO E500 Front určené pro elektrokola s přímým napájením ze systému pohonné jednotky. Vysoce pokročilé přední světlo pro cyklistické elektrokolo s certifikací StvZO s výkonem 550 lumenů. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Přední světla, blikačky
Značka Lezyne
Kategorie světlo
Katalogové číslo EFUSSM-V137

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2024
Vlastnosti led / diodové
Provedení přední
Použití na kolo
Upevnění na řídítka
Režimy svícení
Světelný zdroj LED poskytuje 500 lumenů
Napájení ze systému elektrokola
Velikost uni

Popis produktu

Vysoce pokročilé přední světlo pro cyklistické elektrokolo s certifikací StvZO s výkonem 550 lumenů. Elektrokolo Fusion StVZO E550 je umístěno v CNC obráběném a otryskaném hliníkovém těle s extrudovanými chladicími žebry zajišťujícími odolnost, efektivní odvod tepla a pokročilý počítačově řízený čip pro řízení teploty pro maximalizaci účinnosti světelného toku. Je přísně testován podle norem IPX7 voděodolnosti a je vyroben tak, aby odolal různým povětrnostním podmínkám.

Má integrovaný 130 cm (51,2 palce) kabel pro připojení k systému motoru/baterie elektrokola. Součástí balení je konektor BES3 BOSCH a 31,8mm držák na řidítka. Kompatibilita elektrokola: 10,5 – 13,5 V vstup, Max 9W.

Světla pro elektrokola jsou napájena přímo z motoru/baterie elektrokola a je třeba je instalovat ručně. Správná instalace může vyžadovat demontáž částí kola a motoru (v závislosti na značce, modelu a typu baterie) a dodatečnou kabeláž pro připojení světla k motoru. Pokyny k instalaci vám poskytne výrobce elektrokola nebo motoru.

Důrazně doporučujeme, aby vám světla nainstaloval vyškolený odborník na elektrokola.

Technické parametry:

  • Světelný tok: až 550 lumenů
  • Obsahuje 31,8 mm držák na řidítka
  • Vodotěsnost IPX7
  • Maximální výdrž: dle kapacity baterie elektrokola

O značce Lezyne