Přední světlo Lezyne E-Bike Classic StVZO E500 - Black

Přední světlo Lezyne E-Bike Classic StVZO E500 určené pro elektrokola s přímým napájením ze systému pohonné jednotky. Vysoce pokročilé přední světlo pro cyklistické elektrokolo s certifikací StvZO s výkonem 500 lumenů. Více

2 340 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Přední světla, blikačky
Značka Lezyne
Kategorie světlo
Katalogové číslo ECLST-V104AE

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2024
Vlastnosti led / diodové
Provedení přední
Použití na kolo
Upevnění na řídítka
Režimy svícení
Hmotnost 79,7 g
Světelný zdroj LED poskytuje 500 lumenů
Napájení ze systému elektrokola
Velikost uni

Popis produktu

Pokročilá cyklistická přední světlo pro elektrokolo s certifikací StVZO. Toto světlo je umístěno ve vysoce kvalitním opracovaném hliníkovém těle s počítačovým řízením teploty pro maximalizaci účinnosti světelného toku. Toto světlo běží na nejmodernějším programování a nabízí výkon až působivých 500 lumenů. Je přísně testován podle norem IPX7 voděodolnosti a je vyroben tak, aby odolal různým povětrnostním podmínkám.

Má integrovaný 130 cm kabel pro připojení k systému motoru/baterie elektrokola. Součástí jsou také dvě možnosti montáže – jeden přední držák Composite Matrix a jeden obrobený hliníkový držák vidlice. Kompatibilita elektrokola: 11 – 15 V vstup, Max 7,5W.

Světla pro elektrokola jsou napájena přímo z motoru/baterie elektrokola a je třeba je instalovat ručně. Správná instalace může vyžadovat demontáž částí kola a motoru (v závislosti na značce, modelu a typu baterie) a dodatečnou kabeláž pro připojení světla k motoru. Pokyny k instalaci vám poskytne výrobce elektrokola nebo motoru.

Důrazně doporučujeme, aby vám světla nainstaloval vyškolený odborník na elektrokola.

Technické parametry:

  • Světelný tok: až 500 lumenů
  • Hmotnost: 79,7 g
  • Rozměry: 51,5 x 49,8 x 56,5 mm
  • Vodotěsnost IPX7
  • Maximální výdrž: dle kapacity baterie elektrokola

O značce Lezyne