Posílení imunity PILLAR Vitamin C + Zinek tablety

VITAMIN C + ZINC IMMUNE dodává vysokou dávku vitaminu C (1000 mg) a zinku na tabletu pomocí směsi dvou specifických askorbátů. Tato účinná receptura poskytuje přímou a okamžitou podporu imunitnímu systému, aby zkrátila trvání a závažnost příznaků spojených s nachlazením. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Regenerace
Značka PILLAR
Katalogové číslo VCZITA90

Technické parametry

Sezóna 2023
Velikost uni

Popis produktu

VITAMIN C + ZINC IMMUNE dodává vysokou dávku vitaminu C (1000 mg) a zinku na tabletu pomocí směsi dvou specifických askorbátů. Tato účinná receptura poskytuje přímou a okamžitou podporu imunitnímu systému, aby zkrátila trvání a závažnost příznaků spojených s nachlazením.

VITAMIN C + ZINC IMMUNE, formulovaný a vyrobený po konzultaci s profesionálními sportovními organizacemi, aby řešil specifické problémy imunity spojené s vyčerpanými sportovci. Posiluje a udržuje funkci imunitního systému, aby zajistil, že budete moci podávat optimální výkon každý den.

Klíčové vlastnosti:

  • Obsahuje vysokou dávku vitaminu C 1000 mg + Zinku 18 mg v tabletě.
  • Posiluje funkci imunitního systému.
  • Bojuje s volnými radikály.
  • Pomáhá zvyšovat hladinu energie.
  • 90 potahovaných tablet.

Složení:

Každá kapsle obsahuje:
Kyselina askorbová (vitamín C) 1000 mg
Chelát aminokyseliny zinku 90 mg
ekv. zinek 18 mg
Citrusový bioflavonoid extract 50 mg

O značce PILLAR

PILLAR se věnuje objasňování složitého vztahu mezi mikrovýživou a optimálním lidským výkonem. Ve spolupráci s předními sportovními vědci a výzkumnými partnery se zaměřuje na vyřešení požadavků na mikrovýživu sportovců pro výsledky v oblasti spánku, regenerace, energie, imunity a snížení zánětů. Tím, že jako výchozí postup použili sportovní vědu, odhalili přínosy mikroživin, které nebyly v oblasti lidského výkonu dosud známy.  

PILLAR Performance je komplexně certifikovaná řada na s bezkonkurenčním závazkem k čistému sportu a ochraně sportovců.