Pohodový nákup s pagerem

V naší SBCR prodejně jsme zavedli pro pohodlnější nákup PAGERY.
Zajistí vám ideálního prodejního specialistu pro váš aktuální nákup a bude se věnovat pouze vám.
Nemusíte hlídat, aby vás jiný zákazník nepředběhnul.
Zatímco čekáte, můžete využít mnoho dalších služeb a vymožeností celého našeho centra.

Pager dostanete od hostestky u vstupu

Pokud přijdete k nám na prodejnu v době, kdy je tam plno, zastavíte se u recepční, sdělíte jí, o jaký druh zboží máte zájem a obdržíte pager, který vám zapípá, jakmile se uvolní specialista na daný sortiment. Zároveň na recepci dostanete informaci o tom, jak dlouho asi budete čekat.

Prodejní specialista po celou dobu nákupu pouze pro vás a nikdo vás nepředběhne

Jakmile se pager rozpípá, bliká a vibruje, přijdete zpět na recepci, kde na vás již čeká prodejní specialista. Máte jistotu, že je tu teď pouze pro vás a může se vám věnovat po celou dobu nákupu bez ohledu na to, kolik jiných zákazníků by teď

/////////////////////
Do té doby si můžete užít všechny služby SBCR, co máme pro vás okolo

Samozřejmě můžete korzovat prodejnou a dívat se na všechny ty prémiové kousky. Nebo si můžete dát kávu, pivo a hlavně zabavit děti, s těmi je to nejkomplikovanější.

GELATO ZMRZLINA A TRILOBIT BAR

Ochutnejte třeba naší Gelato zmrzlinu hned vedle našeho Trilobit baru. Příchutě pravidelně obměňujeme.

MUSA RESTAURACE

V MUSA Restauraci si můžete dát kávu, oběd, skvělý dezert. I tam je Pager stále na příjmu. A pokud zrovna máte jídlo na stole nebo něco jiného na delší čas, nevadí. Jen co budete opět moci, přijdete na recepci a budete hned první na řadě, komu se bude specialista v daném oboru věnovat.

SKIBI KIDS S HERNOU A AUDIOTÉKOU

Hned vedle obchodu s cyklistikou máme naší hlavní prodejnu Skibi Kids. V horním patře jsme zrekonstruovali galerii a vytvořili pro děti herní koutek. Mohou si tak číst vystavené knížky, lehnout si do sítě a prohlížet třeba divnoplyšáky. 

Děti tu mohou poslouchat naše audiopohádky. Máme jich celou desítku. 

VENKOVNÍ HŘIŠTĚ A VOLIÉRA S FRETKAMI

Venku máme malé hriště, od jara navíc krásnou voliéru s výběhem pro naše dvě fretky Dušičku a Ventilka. A teď navíc velkou černou tabuli, kde si děti mohou malovat křídami.

Proč jsme se rozhodli pro pagery?

Ve vybraných denních hodinách a dnech se u nás na prodejně pohybuje až několik desítek zákazníků najednou. Nemusíte na prodejně čekat, až se prodejce uvolní a hlídat si, aby vás někdo nepředběhl. Místo toho v klidu můžete odpočívat a využívat areál či jen surfovat na mobilním telefonu. Tato služba spravedlivě zachová pořadí klientů. Pokud jste přišli s doprovodem nebo s dětmi, čekání tak může být o něco příjemnější.

Nebo využijte služby "Privátní nákup"

Nakupte u nás bez front a stresu v čase, který Vám vyhovuje! V rámci služby Privátní nákup nabízíme individuální domluvu návštěvy našeho obchodu, a to i mimo běžnou otevírací dobu. Ve zvoleném termínu se Vám bude osobně věnovat náš specialista. Služba je tu pro všechny zákazníky a je zdarma.