Podsedlové uchycení na duši Specialized Bandit - black

Takže Vy byste rádi, aby Váš stroj měl minimální množství doplňků a přitom byl praktický? Road Bandit pro jezdce na silničních kolech spojuje to nejlepší z obou světů svou jednoduchostí a praktičností. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Podsedlové brašny
Značka Specialized
Katalogové číslo 27116-9940

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2019
Vlastnosti zadní
Montáž pod sedlo
Upevnění zacvakávací (Klick Fix apod.)
Katalogové číslo 27116-9940

Popis produktu

Takže Vy byste rádi, aby Váš stroj měl minimální množství doplňků a přitom byl praktický? Road Bandit pro jezdce na silničních kolech spojuje to nejlepší z obou světů svou jednoduchostí a praktičností. Do konstrukce nosiče jsme integrovali patentovaný Road Tube Spool, díky čemuž má velice vstřícný design. Díky jeho kompaktnosti ho přišroubujete pod své SWAT™ kompatibilní sedlo a navíc je vybaven jednoduchým popruhem na suchý zip, a bezpečně udrží náhradní duši, bombičku a trysku pro CO2 a montážní páku na duše. Jedním trhnutím popruhu se dostanete dovnitř a budete mít vše, co budete potřebovat, abyste mohli vyměnit duši ve chvíli, kdy čas bude obzvláště důležitý.

  • Má jedinečný design, díky kterému ho přišroubujete přímo pod sedlo, které má kompatibilní SWAT upínání.
  • Individuální kapsy pro hlavu CO2 bombičky, duši pro horská kola, přiloženou dvoustrannou montážní páku na duše a 25g bombičku s XO2 zaručují kompaktní a bezpečné úložiště.
  • Pevný, lehký, voděodolný popruh Velcro®.
  • Montpáka a hlava CO2 je součástí
  • Duše, CO2 bombička a hlavice nejsou přiloženy

O značce Specialized