Podsedlová brašna Apidura Racing saddle pack (7l)

Podsedlová brašna Racing Saddle Pack je první sedlová brašna určená pro cyklistické závody na ultra dlouhé vzdálenosti a audax. Elegantní aerodynamický design a kompaktní objem je ideální pro uložení lehkých, stlačitelných věcí. Brašna je vyrobena z ultralehkého, voděodolného laminovaného materiálu vyvinutého přímo pro Apiduru. Brašna váží méně než 210 g a bezpečně se upevňuje pomocí robustního tříbodového upevňovacího systému. Je navržena tak, aby ergonomicky zapadla pod sedlo, minimalizovala h Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické doplňky
Určení pro dospělé
Značka Apidura
Katalogové číslo AP-01179041

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2022
Vlastnosti nepromokavé, reflexní, zadní
Objem 7 l
Materiál polyester
Montáž na sedlovku
Upevnění suché zipy
Hmotnost 210 g
Katalogové číslo AP-01179041
Velikost uni

Popis produktu

Podsedlová brašna Racing Saddle Pack je první sedlová brašna určená pro cyklistické závody na ultra dlouhé vzdálenosti a audax. Elegantní aerodynamický design a kompaktní objem je ideální pro uložení lehkých, stlačitelných věcí.

Brašna je vyrobena z ultralehkého, voděodolného laminovaného materiálu vyvinutého přímo pro Apiduru. Brašna váží méně než 210 g a bezpečně se upevňuje pomocí robustního tříbodového upevňovacího systému. Je navržena tak, aby ergonomicky zapadla pod sedlo, minimalizovala houpání a měla co nejmenší odpor vzduchu.

Lehké upevňovací body jsou laserem vyřezány do tkaniny, což zvyšuje bezpečnost uchycení bez zbytečného zvyšování hmotnosti. Vysoce kontrastní reflexní design zvyšuje viditelnost za všech světelných podmínek.

Rolovací uzávěr nabízí možnost upravit rozměr dle aktuální plnosti. Přizpůsobené popruhy, řemínky a přezky odstraňují přebytečnou hmotnost a zároveň zajišťují nejjednodušší nastavení pro snadné použití, kdy záleží na každé vteřině.

Materiál

Brašna je vyrobena z Hexalonu, laminované tkaniny vyvinuté speciálně pro Apiduru. Materiál je navržen tak, aby vyhovoval požadavkům cyklistických závodů na ultra dlouhé vzdálenosti a audaxům, je nepromokavý, lehký a má vysokou odolnost proti roztržení a oděru.

Upevňovací body sedlové brašny jsou vyztuženy Hypalonem, odolným pogumovaným nylonem, který poskytuje dodatečnou ochranu proti tření a propíchnutí. Pro upevňovací systém byly zvoleny ozkoušené přezky Woojin, které jsou symbolem pro pevnost a spolehlivost.

Hlavní přednosti:

  • design zaměřený na lehkost a odolnost pro závodní použití
  • kontrastní design s reflexními prvky pro vyšší bezpečnost
  • konstrukce z ultralehké laminované vodotěsné tkaniny
  • integrované uchycení na světlo
  • rolovací uzávěr pro variabilní objem
  • konstrukce z tepelně tvarovatelného materiálu dodává tuhost a zlepšuje jízdní vlastnosti

Parametry

  • Objem: až 7 l
  • Hmotnost: 210g
  • Rozměry: 29,5-39,5 x 18 x 16 cm

O značce Apidura