Podsedlová brašna Apidura Expedition Saddle Pack 9l

Technicky propracovaná beznosičová podsedlová brašna na sedlovku pod sedlo o objemu 9 l. Navržena tak, aby využila kompletní prostor pod sedlem a to vše bez nosiče. Brašna je dokonale nepromokavá - z odolného materiálu, který není sešitý, ale svařován. Díky bezešvé technologii je brašna 100% nepromokavá. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Podsedlové brašny
Značka Apidura
Katalogové číslo AP0027

Technické parametry

Barva šedá
Sezóna 2019
Vlastnosti nepromokavé, s reflexními prvky
Objem 9 l
Montáž na sedlovku, pod sedlo
Upevnění suché zipy
Rozměry 41 x 15 x 17 cm
Katalogové číslo AP0027
Velikost uni

Popis produktu

Technicky propracovaná beznosičová brašna na sedlovku pod sedlo. Navržena tak, aby využila kompletní prostor pod sedlem a to vše bez nosiče. Brašna je dokonale nepromokavá - z odolného materiálu, který není sešitý, ale svařován. Díky bezešvé technologii je brašna 100% nepromokavá.

Brašna Apidura Saddle Pack je vyrobena z velmi kvalitních, voděodolných a bytelných materiálů. To vše při zachování extrémně nízké hmotnosti. Nejlépe funguje, pokud je vaše vybavení dobře sbalitelné (oblečení, spacák), ale je ušita tak poctivě, že se nemusíte bát naložit i cokoliv jiného.

  • Brašna je použitelná na silniční, trekingová i horská kola. Upevníte ji bez problémů i na celoodpružené kolo. Jediným limitem je dostatečná vzdálenost ližin sedla od zadního kola, aby nedocházelo při jízdě ke kontaktu zadního kola s brašnou.

  • Tříbodový upínací systém vyrobený z protiskluzového hypalonu zajišťuje maximální stabilitu při jízdě. Brašna se upíná k ližinám sedla a sedlové trubce kombinací suchých zipů a stahovacích pásek.

  • Systém zarolování brašny a kompresních pásků umožňuje velikost brašny snadno přizpůsobit nákladu.

  • Vyrobeno ze materiálu speciálně vyvinutého firmou Apidura, který vyniká svou odolností, nízkou váhou a nepromokavostí.

  • Gumicuk pro upevnění dalšího nákladu.

  • Reflexní prvky pro více bezpečnosti a hned dvě různá upevňovací místa pro zadní blikačku.

O značce Apidura