POC

POC je mladá švédská značka sportovních helem, brýlí a chráničů, která v mnoha ohledech nastavila nový standard pokud jde o konstrukce a použité materiály. Celá řada jejích patentovaných řešení přinesla zvýšenou úroveň ochrany sportovců. Při vývoji svých konceptů se inženýři POC inspirují v přírodě a snaží adaptovat do svých technických řešení některé biologické struktury a funkce, které se vyvinuly a zdokonalily během miliónů let přirozeného výběru. POC jako první nabídl ochranné helmy, které se po nárazu trvale nedeformují a není třeba je vyměnit, nebo helmu se systémem MIPS, který eliminuje rotační síly vznikající při pádu na lyžích a hrozící poškozením mozku.    


Kategorie značky POC v naší nabídce


Produkty značky POC

Dalších 40
Celkem 738 produktů

Více o značce POC

Společnost POC již v mnoha ohledech nastavila nový standard pokud jde o technická řešení, konstrukci, materiály a technologické inženýrství s výslednými patentovanými řešeními, aby se zvýšila úroveň ochrany. POC shromažďuje odborníky z různých oblastí, jako jsou konstrukční inženýři, odborníci přes materiály, strojní specialisté, grafici a samozřejmě specialisté z oblasti medicíny, zejména neurologie a ortopedie, kteří se podílejí na neustálém vývoji. Stockholm se tak stal důležitým centrem pro některé z předních evropských výzkumných a vývojových odborníků v oblasti bezpečnosti, medicíny, zdravotní péče, zaměřeného na neustálý vývoj a testování výrobků POC

Všechny výrobky jsou testovány předními světovými sportovci, aby bylo dosaženo dokonalosti. Všichni sportovci touží vyhrávat velké závody a dávají do toho maximum. Na druhou stranu však v těchto případech vzrůstá i míra rizika. Výsledkem vývoje produktů POC je řada lehkých, vysoce výkonných ochranných pomůcek, které nabízí maximální ochranu proti zranění. Při vývoji produktů společnost POC nepřijímá žádné kompromisy při volbě materiálů a konstrukce, aby dosáhla lepší ceny či vyššího zisku. Nejdůležitější je bezpečnost a kvalita.

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 zdarmaDoprava od 1990 zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Udržitelný e-shopUdržitelný e-shop
  • CELKOVÝ VÍTĚZ 2022CELKOVÝ VÍTĚZ 2022