Plášť na cestný bicykel Pas Normal Studios x Pirelli P ZERO Race TLR - Black

Pneumatiky Pas Normal Studios x Pirelli P ZERO™ Race TLR sú cestné pretekárske pneumatiky s kombináciou technológií, ktoré zaručujú nízku hmotnosť a perfektné jazdné vlastnosti na suchom a mokrom povrchu. Sú kompatibilné s bezdušovou technológiou a patria do limitovanej edície Pas Normal Studios x Více

62.40 EUR
Ušetříte: 15.60 EUR 78.00 EUR (sleva 20%)
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 4.50 EUR. Při objednávce nad 160.00 EUR doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Cyklistické komponenty, díly
Značka Pas Normal Studios
Katalogové číslo 4103200

Technické parametry

Rozměr kola 700C
Velikost pláště 700X26C, 700x28c
Sezóna 2022
Modelová řada P ZERO™ Race TLR
Disciplína Silniční cyklistika
Vhodný povrch tvrdý, silnice
Rozměr 700X26C, 700x28c
Katalogové číslo 4103200

Popis produktu

Pneumatiky Pas Normal Studios x Pirelli P ZERO™ Race TLR sú cestné pretekárske pneumatiky s kombináciou technológií, ktoré zaručujú nízku hmotnosť a perfektné jazdné vlastnosti na suchom a mokrom povrchu. Sú kompatibilné s bezdušovou technológiou a patria do limitovanej edície Pas Normal Studios x Pirelli .

Technológia TechWALL+ Road zlepšuje ochranu proti prepichnutiu bez zvýšenia celkovej hmotnosti. Plášť je vyrobený z niekoľkých vrstiev, aby poskytoval maximálnu ochranu proti porezaniu. Špeciálna zmes SmartEVO zlepšuje priľnavosť na mokrom aj suchom asfalte.

P ZERO™ Race TLR 28-622 sú kompatibilné s ráfikmi s hákovými kamiónmi s maximálnym tlakovým obmedzením ETRTO 5 bar/73 psi.

P ZERO™ Race TLR 26-622 NIE sú kompatibilné s ráfikmi hookles.

Hlavné výhody a parametre:

  • Vyvinuté na použitie na World Tour
  • Vhodné na pretekárske použitie
  • Kompatibilita s bezdušovou konštrukciou
  • Vynikajúci pomer hmotnosti a ochrany proti prepichnutiu
  • Vysoká priľnavosť na suchom a mokrom asfalte
  • TPI: 120
  • Zmes: SmartEVO Compound

O značce Pas Normal Studios

Značka cyklistického oblečení Pas Normal Studio založena v roku 2014 v Dánsku. Koncept Pas Normal Studio vyniká dokonalým zpracováním, materiály a klade maximální důraz na dnešní estetiku a módní trendy. Prostřednictvím inovativních návrhů, kolaborací s umělci a výrobních metod, vznikají propracované a designové kolekce, které definují současnou kulturu. 

Cyklistické dresy značky Pas Normal Studio jsou jak odolné, tak svým výkonem a střihem nekompromisně obstojí na profesionální úrovni. PNS sídlící v Kodani můžeme najít po celé Evropě, částech Asie a Severní Ameriky.