Pivot: Exkluzivní fotografie z dílny a showroomu SBCR

Pivot Trail 429 a Switchblade jsou první z modelů značky Pivot, kterou mají naši zákazníci možnost vidět, vyzkoušet a koupit u nás ve Ski a Bike Centrum Radotín. Užijte si společně s námi pár výběrových fotografií z našeho showroomu a pár artovějších momentek z dílny.

"Když jsme navrhovali náš hlavní obchodní prostor, měli jsme vizi, že by měl vypadat jako galerie moderního umění.
Chtěli jsme dát dostatek prostoru všem těm úžasným cyklo a ski produktům, aby se mohly ukázat v celé své kráse, podobně jako obrazy nebo sochy v galerii"

- Lukáš Princ, spolumajitel SBCR - 

Celý areál zabírá celkem 8500 m2 a náš open-plan showroom je jeho "snad" dokonalým srdcem. Proti vstupu mají kola takovou vlastní zeď slávy - osm výstavních kusů a před nimi jeden piedestal s královským modelem. Teď jsme sem umístíli Pivota, během léta tam byl třeba S-Works Tarmac.

"Je to vůbec to nejtěžší, všechno poskládat a umístit tak, abyste se jako zákazník cítil v obchodě skvěle, mohl přehledně vybírat, orientovat se, a my zároveň ukázali všechny kategorie, co jsou u nás k dostání. Silničky, horská kola, gravel, doplňky, funkční oblečení... A to máme opravdu rozsáhlou selekci vybavení pro cyklo a ski od nejlepších značek na trhu. Sezónu 2021 otevře na výstavce mtb nový PIVOT..."

- Roman, šéf manažer showroomu SBCR -


Naše dílna a servis je prodlouženou rukou showroomu. Mohou do ní nahlédnout zákazníci obchodu, je pro ně otevřená a naši mechanici kozrují sem a zpátky. U nás jim můžete vidět pod ruce...

Otevřít část servisu a dílny je jako nechat zákazníka koukat v restauraci do kuchyně. Když jsme se sem do Vindyšovky stěhovali, bylo tohle téma na stole několikrát. Líbí se nám atmosféra a emoce, které máte možnost zažít nejen třeba v milánském Deusu, ale vlastně po celé té ulici. Prosklené butiky střídají garážová vrata motorkářských dílen, míjíte servisy kol a vedle na rohu sedíte na kávě v bistru. Je to divoký mix vášně. A tohle chceme nechat proudit i tady.

- Erich, náš šefmechanik při stavbě prvního Pivotu v SBCR -

"Jsou věci, které chcete dělat v klidu, bez pocitu, že máte někoho za zády. Potřebujete se soustředit, ne si povídat... A pak jsou fáze, kdy už je to jen hraní si, to už publikum nevadí :) Skládat bajky jako Pivot je super zpestření..."

- Erich -