Pivot Cycles

Mladá americká firma Pivot Cycles sídlící v Arizonském Temp založená bikovým guru Chrisem Cocalisem. Firma získala díky svým pokrokovým řešením celosvětové renomé "technologických šperků". Kola Pivot Cycles jsou výjimečná svým jedinečným smyslem pro detail, který se odráží v perfektních jízdních vlastnostech všech kol Pivot. V Evropě můžeme značku vidět na předních místech Downhill a Enduro scény a pomalými krůčky se začíná prodírat na XC piedestal

PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY A MODELŮ KOL PIVOT
VIP TESTOVÁNÍ PIVOTu PŘÍMO V SBCR


Kategorie značky Pivot Cycles v naší nabídce


Produkty značky Pivot Cycles

Více o značce Pivot Cycles

Americká firma Pivot Cycles sídlící v Arizonském Temp založená v roce 2007 bikovým guru Chrisem Cocalisem. Firma získala díky svým pokrokovým řešením celosvětové renomé "technologických šperků". Kola Pivot Cycles jsou výjimečná svým jedinečným smyslem pro detail, který se odráží v perfektních jízdních vlastnostech všech kol Pivot. V Evropě můžeme značku vidět na předních místech Downhill a Enduro scény, navíc se pomalými krůčky začínají prodírat na XC piedestal.

Mezi nejvýznamnější technologie patří systém odpružení DW-Link, který dává díky své konstrukcí možnost precizního nastavení citlivosti a odezvy. Společně s atypickým rozměrem zadního náboje SuperBoost je zadní stavba extrémně tuhý a funkční celek.

Další průkopnickým řešením Pivot Cycles je elektronicky řízené odpružení Fox Live Valve, které vytvořili ve spolupráci se značkou Fox. Toto unikátní odpružení vyhodnocuje terén každé 3cm otočení kola, což zapříčiňuje bleskovou odezvu odpružení a maximální efektivitu šlapání.

Zakladatel firmy Chris Cocalis patří mezi nejvýznamnější designéry jízních kol. Chrisuv předchozí projekt Titus vytvářel v 90.letech nadčasové stroje z tak složitého materiálu na zpracování jako je titan. Všechny tyto zkušenosti společně s jeho konstrukterským umem daly možnost vniknout takové technologické skvosty jako je Pivot Cycles.

Až " patologický perfekcionista " Chris Cocalis. Chris si svým precizním přístupem pro detail vysloužil přezdívku "milimetrový muž". Při návrhu každého modelu je kladen maximální důraz na radost z jízdy. U Pivot Cycles můžeme tuto filozofii vidět na první pohled. Speciálně tvarovaná zadní stavba, rozdílné délky a tvary trubek u všech velikostí rámu, masivní ložiska čepů nebo extrémně tuhá část u středového složení. Všechny tyto detaily dělají rozdíl mezi výborným kolem a technologickým šperkem Pivot Cycles.

Pivot vždy vyvíjel technologicky nejvyspělejší kola. Kde mnozí narazili na technologické limity, tam je Pivot Cycles překonává.

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 zdarmaDoprava od 1990 zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Udržitelný e-shopUdržitelný e-shop
  • CELKOVÝ VÍTĚZ 2022CELKOVÝ VÍTĚZ 2022