Silniční plášť Pirelli P ZERO Race RS TLR

 • Novinka

Silniční závodní plášť Pirelli P ZERO Race TLR RS představuje zcela novou úroveň rychlosti, ovladatelnosti a přilnavosti. Více

2 248 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Silniční pláště
Určení pánské, dámské
Značka Pirelli
Katalogové číslo 4196900

Technické parametry

Rozměr kola 700C
Velikost pláště 700X26, 700X28, 700X30, 700X32
Sezóna 2024
Modelová řada P ZERO
Disciplína Silniční cyklistika
Vhodný povrch tvrdý, silnice
Patka Kevlarová (skládací)
Hmotnost 270 g (700x26), 295 g (700x28), 320 g (700x30), 345 g (700x32)
Směs SmartEVO
Hustota vláken 120 TPI

Popis produktu

Silniční závodní plášť Pirelli P ZERO Race TLR RS představuje zcela novou úroveň rychlosti, ovladatelnosti a přilnavosti.

P ZERO™ Race TLR RS představuje nejnovější model v řadě závodních silničních plášťů P ZERO™ Race vyrobených v Itálii.

Byl vyvinut ve spolupráci s profesionálními sportovci z týmů ve World Tour, aby poskytoval vyšší rychlost a přilnavost ve srovnání s jakýmkoli jiným pláštěm, který kdy v Pirelli vytvořili.

Tento úspěch je možný díky novému složení gumové směsi SmartEVO², formulovanému s know-how a nejnovějšími materiály používanými v motorsportu, což zaručuje další zlepšení přilnavosti a ovladatelnosti jak na suchých, tak na mokrých površích.

Kromě toho byla odlehčena také patentovaná struktura kordu SpeedCORE™, která obsahuje tenkou, hermetickou vrstvu pryže obohacenou o aramidové částice.

Plášť disponuje vylepšením v klíčových oblastech:

 • Patentovaná technologie SpeedCORE™ zahrnuje tenkou vrstvu gumové směsi s aramidovými částicemi, která umožnila zmenšit strukturu a celkovou tloušťku pláště a tím docílit snížení valivého odporu.
 • Gumová směs SmartEVO² byla vylepšena z hlediska rychlosti a přilnavosti díky novým výrobním procesům Made in Italy. To zvyšuje ovladatelnost, přesnost, a kontrolu nad kolem v suchých i mokrých podmínkách.
 • Nový design TLR patky poskytuje lepší kompatibilitu a držení vzduchu při bezdušových aplikacích. Plášť je vhodný pro moderní ráfky, včetně bezpatkových (hookless), vyrobených podle standardů ETRTO a ISO.

Parametry:

 • Použití: závodní kola, časovkářská kola, okrajově vytrvalostní (endurance)
 • Roční období: jaro, léto podzim, okrajově zima
 • Hustota úpletu: 120 tpi
 • Gumová směs: SmartEVO
 • Technologie: SmartEVO, SPEEDCore, Tubeless-Ready
 • Dostupné rozměry: 700x26, 700x28, 700x30, 700x32
 • Doporučená šířka ráfku: 19C
 • Hmotnost: 270 g/26, 295 g/28, 320 g/30, 345 g/32
 • Kompatibilita:
  Rozměry 700x26 a menší NEJSOU kompatibilní s hookless ráfky.
  Rozměry 700x28 a větší JSOU kompatibilní s hookless ráfky podle standardu ETRTO (5bar/73psi max. tlak huštění).

TECHNOLOGIE

Gumová směs SmartEVO²
Nová směs SmartEVO² představuje nejnovější pokrok ve vysokovýkonné závodní gumové směsi, zdokonalenou začleněním zkušeností Pirelli z motorsportu na nejvyšší úrovni a požadavků moderního závodění ve World Tour. Vyvinula se ze směsi SmartEVO tří polymerů s ‘chytrými’ vlastnostmi, využívající nové materiály a inovativní míchací procesy, které jsou nyní možné ve vlastní výrobní továrně Pirelli v Itálii, nacházející se nedaleko globálního výzkumného a vývojového centra Pirelli. To má za následek zlepšení celkové přilnavosti, zejména na mokrých površích, a snížení valivého odporu na rekordní úroveň pro svou kategorii. Výkonnost a pocit z ovladatelnosti kola se zvedají na úroveň, kterou požadují nejrychlejší závodníci World Tour.

SPEEDCore
Nejvýkonnější silniční tubless-ready konstrukce pláště v nabídce Pirelli s unikátním designem, který přidává aramidový pás do gumové spodní vrstvy kostry pláště. Tato nová struktura nejen přidává pevnost a podporu kostře pláště, ale zachovává také pružný pocit pro minimální valivý odpor a maximální přilnavost při jízdě ve srovnání s pláštěm s plnou aramidovou vrstvou od ráfku k ráfku. Konstrukce pláště také obsahuje 120tpi nylonovou tkaninu pro další ochranu proti defektům a maximální bezpečnost.
SpeedCORE je nová patentovaná technologie.
SpeedCORE je určen výhradně pro nový model PZERO Race TLR.
SpeedCORE je volbou továrních týmů ve World Tour.

O značce Pirelli