Pedály Chromag Scarab - silver

Se svými rozměry a tvarem jsou Scarab jedněmi z největších pedálů na trhu. Profil je velmi tenký - v místě osy pouze 13mm. Precizní CNC opracování sprofilem plochy pedálu vyduté směrem dovnitř. U osy pedálu je tloušťka profilu pouze 13mm pro perfektní a přirozené „držení“ podrážky na pedálu. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základné informácie

Kategorie Nenášlapné pedály
Značka Chromag
Katalógové číslo 180-001-08

Technické parametre

Barva stříbrná
Sezóna 2022
Hmotnost 430 g / pár
Materiál osy ocel
Materiál těla pedálu hliník
Velikost uni
Katalogové číslo 180-001-08

Popis produktu

Se svými rozměry a tvarem jsou Scarab jedněmi z největších pedálů na trhu. Profil je velmi tenký - v místě osy pouze 13mm. Precizní CNC opracování sprofilem plochy pedálu vyduté směrem dovnitř. U osy pedálu je tloušťka profilu pouze 13mm pro perfektní a přirozené „držení“ podrážky na pedálu.

Vyměnitelné piny z kalené oceli mají skrze podložky volitelnou výšku pro dokonalé vyladění, mají Scaraby 40 děr pro piny, tudíž si je může každý jezdec rozmísti dle svých preferencí.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Materiál: hliník
  • 110x105mm
  • 40 bodů pro montáž pinů s nastavitelnou výškou
  • hmotnost 430g / pár

O značke Chromag

Chromag je kanadská firma sídlící ve Whistleru. Pamětníci (to zní hrozně, ale už je to tak) jí pravděpodobně prvně zaznamenali v éře videí NWD, Ride To The Hills, Kranked, kde se poprvé začaly objevovat “kanadské kultovky” do té doby pro evropany vesměs neznámé. Chromag byl jednou z nich.