Pedály Chromag Radar - blue

Dětské pedály Chromag Radar jsou navrženy pro menší ridery, tak aby plocha pedálu seděla velikosti bot dětí někde v rozmezí 4-10 let. CNC opracované tělo pedálu disponuje všemi vymoženostmi a veškerou precizností výroby „dospěláckých pedálů“ Scarab a Contact. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základné informácie

Kategorie Cyklistické komponenty, díly
Značka Chromag
Katalógové číslo 182-001-09

Technické parametre

Barva modrá
Sezóna 2022
Hmotnost 300 g / pár
Materiál osy ocel
Materiál těla pedálu hliník
Velikost uni
Katalogové číslo 182-001-09

Popis produktu

Dětské pedály Chromag Radar jsou navrženy pro menší ridery, tak aby plocha pedálu seděla velikosti bot dětí někde v rozmezí 4-10 let. CNC opracované tělo pedálu disponuje všemi vymoženostmi a veškerou precizností výroby „dospěláckých pedálů“ Scarab a Contact. Mezi těmito vlastnostmi lze vypíchnout 13mm tloušťku těla, servisovatelnost a možnost pedály přeložiskovat. Disponují také stejným odlehčeným designem, prohnutým profilem a nastavitelnými piny.

Parametry:

  • Tloušťka pedálu (profil): 13 mm (ve středu platformy)
  • Materiál: slitina
  • Rozměr: 70 x 93 mm
  • Piny: 8 pinů s nastavitelnou výškou/pedál
  • Hmotnost: 104 g / pár

O značke Chromag

Chromag je kanadská firma sídlící ve Whistleru. Pamětníci (to zní hrozně, ale už je to tak) jí pravděpodobně prvně zaznamenali v éře videí NWD, Ride To The Hills, Kranked, kde se poprvé začaly objevovat “kanadské kultovky” do té doby pro evropany vesměs neznámé. Chromag byl jednou z nich.