PEdAL ED

Pedaled je japonská značka krásného a funkčního cyklistického oblečení, založená v roce 2007 v Tokiu. Zakladatelem značky je vášnivý cyklista s motocyklovým jménem Hideto Suzuki. Ten během existence značky značky navrhl celou řadu kolekcí, které získaly různá prestižní ocenění, a které byly postaveny na myšlence, že každý prvek oděvu by měl zlepšovat jeho funkčnost a výkon, a ne být pouze estetickou záležitostí. 


Kategorie značky PEdAL ED v naší nabídce


Ski a Bike centrum Radotín doporučuje


Produkty značky PEdAL ED

Dalších 40
Celkem 118 produktů

Více o značce PEdAL ED

Pedaled je japonská značka krásného a funkčního cyklistického oblečení, založená v roce 2007 v Tokiu.

Zakladatelem značky je vášnivý cyklista s motocyklovým jménem Hideto Suzuki. Ten během existence značky značky navrhl celou řadu kolekcí, které získaly různá prestižní ocenění, a které byly postaveny na myšlence, že každý prvek oděvu by měl zlepšovat jeho funkčnost a výkon, a ne být pouze estetickou záležitostí.

Ambicí značky je navrhovat to nejpohodlnější a nejtrvanlivější oblečení na trhu. V počátku byly všechny produkty Pedaled ručně vyráběny v Japonsku, ale jak značka rostla, bylo třeba přesunout výrobu do Itálie. To ovšem nijak neubralo produktům na kvalitě, naopak, vždyť Itálie je srdcem výroby cyklistického oblečení.

Značka v sobě nyní spojuje kreativní talent Hideta Suzukiho, jeho porozumění materiálům a designu s nejlepší tradicí italské cyklistické manufaktury.

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 zdarmaDoprava od 1990 zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Udržitelný e-shopUdržitelný e-shop
  • CELKOVÝ VÍTĚZ 2022CELKOVÝ VÍTĚZ 2022