Pánské Tričko X-Bionic Energizer MK3 LT Shirt Rnd Neck Sh Sl Men - Arctic White/Dolomite Grey

Triko X-Bionic Energizer 4.0 Lt Round Neck SH SI maximalizuje chladící účinek potu pro zvýšení sportovního výkonu. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Funkční trika
Určení pánské
Značka X-Bionic
Kategorie funkční trika
Katalogové číslo NG-YT00S19M-W008

Technické parametry

Velikost oblečení S, M, L, XL
Barva bílá
Sezóna 2019
Funkční vrstva první vrstva

Popis produktu

Užijte si sportování intenzivněji než kdy jindy s extrémně lehkým funkčním trikem X-Bionic s unikátními patentovanými technologiemi X-BIONIC ® ENERGIZER 4.0 LIGHT SHIRT ROUND SHIRT.

Technologie ThermoSyphon®, nová generace legendárního systému 3D Bionic Sphere®, pracuje na hrudi a na zádech, kde vaše tělo může efektivně využít chladicí efekt. Komplexní, trojrozměrné struktury ve tvaru Y vytvářejí stabilní síť kanálů pro intenzivní výměnu vzduchu. Ochlazuje vás, když se potíte a zahřívá vás, když je zima.

Toho je dosaženo prostřednictvím interakce mezi mnoha technologiemi: Sweat Traps® , Air­-Conditioning Channel®, AirComPlex-Zone na hrudníku a ventilace optimalizovaná Air Guides.

Ergonomicky optimalizovaný Ideo-Waistband v zadní části drží triko na svém místě.

Stejně jako všechny X-BIONIC produkty 4.0 generace, i toto tričko je vyrobeno Retina ® technologií. Využívá tak vysoce účinné hustoty a přesného oddělení funkčních zón.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • Izolační panely
  • Sweat Traps® (ventilační panely v podpaží)
  • 3D Bionic Sphere System®
  • Air­-Conditioning Channel®
  • Ideo-Waistband drží triko na svém místě

Technologie:

  • 3D ­Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon Zóny na prsou a zádech zachycují pot a využívají ho na ochlazování těla. Přebytečný pot prostřednictvím systému kanálků efektivně odpaří. V případě, že se sportovec zastaví a začne odpočívat, postarají se duté kanálky na opačné straně o ohřívání sportovce, prostřednictvím teplého vzduchu, který se v nich nahromadí od sportujícího těla. Technologie ThermoSyphon podporuje přirozenou termodynamiku prvkami umístěnými do tvaru Y.

  • Air-Conditioning Channel® Fyziologické studie ukázaly, že oblast hrudníku je optimální oblastí pro rychlé a účinné odvzdušňování a chlazení. Výměna čerstvého vzduchu přes Air Conditioning Channel ochlazuje oblast hrudníku, aniž si pocítil chlad. Konstantní pohyb vzduchu podél kanálků účinně odvádí vlhkost.

  • Sweat Traps Zachycují pot pod pažemi a starají se o jeho odpařování.

Tabulka velikostí

O značce X-Bionic