Pánské funkční tričko X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Turtle Neck Lg Sl Men - opal black/arctic white

Funkční tričko Energy Accumulator 4.0 s dlouhým rukávem vysoce kompresní ergonomického střihu vhodné do extrémně chladných podmínek, kde pomáhá udržet optimální teplotu těla po delší dobu. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Trika s dlouhým rukávem
Určení pánské
Značka X-Bionic
Kategorie funkční trika
Katalogové číslo WT18W22M-B002

Technické parametry

Velikost oblečení M, L, XL, XXL
Barva černá
Sezóna 2023/24
Vlastnosti funkční
Provedení s dlouhým rukávem
Materiál syntetické
Užití celoroční
Funkční vrstva první vrstva
Složení 89 % Skin NODOR, 8 % Mythlan®, 3 % Elastane

Popis produktu

Funkční tričko Energy Accumulator 4.0 s dlouhým rukávem vysoce kompresní ergonomického střihu vhodné do extrémně chladných podmínek, kde pomáhá udržet optimální teplotu těla po delší dobu.

Funkční triko s dlouhým rukávem Energy Accumulator 4.0 vysoce kompresního ergonomického střihu vhodné do extrémně chladných podmínek, kde pomáhá udržet optimální teplotu těla po delší dobu.
Vysoká míra komprese snižuje svalový třes, poskytuje podporu svalům i kloubům. Tím optimalizuje tělesné pohyby a zároveň stimuluje krevní oběh, který tak lépe zásobuje svaly živinami.

Výborné vlastnosti Accumulatoru v inovované verzi 4.0. Oproti klasickému Accumulatoru nabízí více 3D-BionicSphere ploch, které napomáhají lepší tepelné regulaci vašeho těla.

Hlavní přednosti a specifikace:

 • vysoká komprese
 • 3D bionic sphere - snižuje tělesnou teplotu, ale nedává pocit zimy
 • AirComPlex-Zone chrání citlivou oblast na solárním plexu speciálními kanály. Teplý vzduch tam uzavřený dokonale izoluje chlad. Struktura systému zpracovává nadměrný pot z fyzické aktivity a zajišťuje odpovídající chlad v jádru.
 • Air­-Conditioning Channel®
 • Aktiv-­Bund® for X-Bionic®

Material:

 • 89% Skin NODOR
 • 8% Mythlan®
 • 3% Elastane

Technologie:

 • 3D ­Bionic Sphere® System je klíčovým elementem v termoregulaci každého spodního prádla X-Bionic. Zóny na prsou a zádech zachycují pot a využívají ho na ochlazování těla. Přebytečný pot prostřednictvím systému kanálků efektivně odpaří. V případě, že se sportovec zastaví a začne odpočívat, postarají se duté kanálky na opačné straně o ohřívání sportovce, prostřednictvím teplého vzduchu, který se v nich naakmuluje od pracujícího těla.

 • Air-Conditioning Channel® - fyziologické studie ukázaly, že oblast hrudníku je optimální oblastí pro rychlé a účinné odvzdušňování a chlazení. Výměna čerstvého vzduchu přes Air Conditioning Channel ochlazuje oblast hrudníku, aniž si pocítil chlad. Konstantní pohyb vzduchu podél kanálků účinně odvádí vlhkost.

 • IDEO-Waistband - Ideálně navržený, ergonomicky optimalizovaný pas s vyšším řezem v zádech udržuje oděv na místě i při konstantních pohybech.

Tabulka velikostí

O značce X-Bionic

Švýcarský výrobce termoprádla oceněného mnoha prestižními cenami.