Pánské funkční 3/4 spodky X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 Men - opal black/arctic white

  • −30 %

Funkční 3/4 spodky X-Bionic Energizer 4.0 propůjčují uklidňující efekt lehčího a zároveň vysoce funkčního high-tech spodního prádla. Díky své mírné kompresi splňuje X-BIONIC® ENERGIZER 4.0 všechna přání náročných milovníků zimních sportů, kteří chtějí těžit z vynikajícího pohodlí při nošení a termoregulace optimalizující výkon. Více

1 504 Kč
Ušetříte: 645 Kč 2 149 Kč (sleva 30%)
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 90 Kč, při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Funkční spodní prádlo
Určení pánské
Značka X-Bionic
Kategorie funkční spodky
Katalogové číslo YP07W19M-B002

Technické parametry

Velikost oblečení M, L, XL, XXL
Barva černá
Sezóna 2021
Provedení tříčtvrteční
Materiál syntetické
Užití celoroční
Funkční vrstva první vrstva
Svrchní materiál 5% elastan, 90% polyamid, 5% polypropylen
Katalogové číslo YP07W19M-B002

Popis produktu

Pánské funkční 3/4 spodky X-Bionic Energizer nabízí vysokou kvalitu funkčního high-tech spodního prádla. Díky své mírné kompresi splňuje X-BIONIC® ENERGIZER 4.0 všechna přání náročných milovníků zimních sportů, kteří chtějí těžit z vynikajícího pohodlí při nošení a termoregulace optimalizující výkon.
Nová generace 4.0 je první, která se vyznačuje kvalitou ultra vysokého rozlišení Retina® pro jedinečnou funkčnost. Výsledkem je velmi hustá pletenina, která integruje 13 vysoce účinných technologií. Funkční zóny s teplotními kompenzačními a ochrannými účinky podporují váš výkon v chladných zimních dnech, aniž byste se cítili omezeni.
Legendární patentovaný 3D systém Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon® je výkonnější než kdy jindy a je aktivní zejména v oblasti hrudníku: povrch absorbující pot, jakož i složité 3D struktury maximalizují výměnu vzduchu, chladí, když se potíte, a hřejí když je vám zima - nyní rychlejší a efektivnější než kdy jindy.
Funkční zóny, jako je Innerlap AirConditioning Zone® na vnitřní straně stehen, a Sweat Traps® pro cílenou manipulaci s nadměrným potem regulují teplotu a zvyšují výkon. ExpansionKnee v kolenním kloubu zajišťuje optimální klimatický komfort a zároveň nabízí úplnou volnost pohybu.

Technologie:

  • Vysoce elastický Aktiv-Bund poskytuje bezpečné uchycení a podporu bez omezení nebo omezení pohybu.

  • HipHolder zajišťuje, že pas zůstává při každém pohybu dokonale na svém místě.

  • Innerlap AirConditioning Zone® Propustnost vzduchu je v této oblasti zvýšena pomocí Innerlap AirConditioning Zone®, izolační vrstva je snížena, takže klimatizace je posílena výměnou vzduchu.

Materiál:

  • 5% elastan, 90% polyamide, 5% polypropylen
  • Tabulka velikostí

    O značce X-Bionic