Páčka teleskopické sedlovky Wolf Tooth REMOTE 22.2 mm - black

Legendární páčka pro všechny značky teleskopických sedlovek od Wolftooth. Není to tak dávno, kdy tato páčka naprosto utekla konkurenci svým provedením, zpracováním a především sametově jemným chodem bez vůle. To vše díky uložení na velkém průmyslovém ložisku. Více

2 320 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Objímky, ovladače a náhradní díly
Značka Wolf Tooth
Katalogové číslo REMOTE-CLMP

Technické parametry

Sezóna 2023
Velikost sedlovky uni

Popis produktu

Legendární páčka pro všechny značky teleskopických sedlovek od Wolftooth. Není to tak dávno, kdy tato páčka naprosto utekla konkurenci svým provedením, zpracováním a především sametově jemným chodem bez vůle. To vše díky uložení na velkém průmyslovém ložisku.

Ať už chcete super jemnou přesnost, vaše sedlovka vyžaduje k otevření standartně vyšší sílu na páčce, máte slabé nebo poraněné prsty anebo jemnou dámskou ručku, tohle vše se dá díky této páčce vyřešit. Vybroušený povrch pádla navíc nedovolí vašemu prstu sklouznout ani kdyby pršel silikon. Tato páčka se rozhodně neřadí mezi nejlevnější, takže se myslelo i na její záchranu při pádu. Nízký profil společně s crash/cash friendly designem díky kterému dojde k ulomení pouze propojovacího šroubu a nikoliv celé páčky a mnoho dalšího.

Hlavní přednosti a parametry:

  • ReMote 22,2 mm - obsahuje sklopnou svorku na řídítka 22,2 mm. Řídítka všech horských kol mají 22,2 mm, kde se vaše řadící a brzdové páčky uchytí i na řídítka 31,8 mm. (Řídítka 31,8 mm a 35 mm pouze odkazují na průměr, kde se upíná představec). Upevněte 1-2Nm max.
  • Hmotnost: 38g
  • Materiál: 6061 T6 aluminum with Delrin axle
  • Vyrobeno v USA

O značce Wolf Tooth

Wolf Tooth je americká značka sídlící v Minnesotě. Mezi jejich produkty patří vysoce kvalitní komponenty na kolo.