Ovocné plátky Ovocňák – jablko/jahoda

Super zdravá svačinka v podobě sušené dřeně ze 100% ovoce BEZ jakýchkoliv přidaných látek navíc. Jahody jsou zdrojem řady důležitých vitaminů. V největší koncentraci v nich nalezneme vitamin C, mocný antioxidant. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní výživa
Značka Ovocňák
Katalogové číslo OVO_2

Technické parametry

Sezóna 2021
Katalogové číslo OVO_2
Velikost uni

Popis produktu

Jahody jsou zdrojem řady důležitých vitaminů. V největší koncentraci v nich nalezneme vitamin C, mocný antioxidant. Obsah vitaminu C je v jahodách srovnatelný s citrusovými plody. Dále obsahují kyselinu listovou a beta-karoten, základní kámen pro syntézu vitaminu A, dalšího antioxidantu. V menší míře se v jahodách nacházejí i některé vitaminy skupiny B a vitamin E. Jahody jsou také bohaté na kyselinu listovou a draslík, navíc žádné tuzemské ovoce není tak bohaté na mangan.

100% ovocné plátky jsou vyrobeny pouze z ovoce. To bylo nejdříve za studena pasírováno a pak v podobě dřeně 30 hodin sušeno při teplotě do 42°C, aby si plátky zachovali to nejlepší. Jsou BEZ přidaného cukru, konzervace, barviv, aroma a dalších nesmyslů. Na 20g plátků bylo potřeba 120g pyré, které jsme získali ze 170g čerstvého ovoce.

Ovocné plátky jsou ideální zdravou svačinkou na cesty pro děti i dospělé.

Hlavní přednosti:

  • příchuť: Jablko a Jahoda
  • hmotnost: 20 g

O značce Ovocňák