Užijte si Olympijský festival v Praze na kole!

Po celou dobu olympijských her Tokyo 2020 bude probíhat v Praze Olympijský festival. A my budeme společně se Specialized u toho - přijďte si půjčit kolo na jedno ze čtyř stanovišť a užijte si festival naplno.

Festivalová půjčovna kol Specialized

V RÁMCI OLYMPIJSKÝCH HER TOKYO 2020
23.7. - 8.8. 2021 PRAHA

Vítáme Vás ve festivalové půjčovně kol Specialized pro Olympijský festival TOKYO 2020 v Praze. Festivalová půjčovna kol Specialized je zde pro návštěvníky olympijského festivalu, kteří se potřebují rychle, jednoduše a ekologicky dopravovat mezi areálem Olympijského festivalu a 3 vybraných stanovištích napojených na PID/MHD.


STANOVIŠTĚ PŮJČOVNY V PRAZE

Výstaviště Praha - před hlavním vstupem u točny tramvají 
Nádraží Holešovice - stanice metra C směr Trojský most  
Hradčanská - u výstupu ze stanice metra A
Olympijský festival Praha - Centrum sportu Olymp

Na těchto stanovištích si můžete jízdní kola půjčit, vrátit ho poté můžete na jakémkoliv jiném stanovišti. Ke každému kolu dostanete k zapůjčení také cyklistickou helmu a zámek na kolo. 

PŮJČENÍ KOLA JE ZDARMA NA 1 HODINU! 

Kola Specialized si mohou půjčit všichni návštěvníci Olympijského festivalu proti dvěma platným dokladům totožnosti. Půjčení kola je na 1 hodinu zdarma.
V případě problému s kolem volejte: +420 778 970 098.

PROVOZNÍ DOBA PŮJČOVNY

Služba je k dispozici denně od 10 do 18 hodin.

COVID

Veškerá omezení a doporučení pro návštěvu Olympijského festivalu ohledně COVIDu najdete v "Pravidlech vstupu" a dále v oficiálním průvodci návštěvníka zde. 

- - - 


Olympijský Festival v Praze

23.7. - 8.8. 2021, PRAHA - CENTRUM SPORTU OLYMP
Mapa areálu Centrum sportu Olymp

Slavnostní zahájení proběhne v Praze v areálu Olympu Centru sportu v pravé poledne za účasti ambasadorky akce Kateřiny Emmons a moderátorů studia CZECHTEAM.TV Andreou Sestini Hlaváčkovou, Tomášem Vernerem, Kristýnou Hoidarovou Kolocovou a návrhářkou nástupové kolekce Zuzanou Osako. Vystoupí i frontman kapely Mirai. Ve 13:00 budeme společně sledovat na velkoplošné obrazovce začátek olympijských her v Tokiu. 

OTEVÍRACÍ DOBA
Neděle - Čtvrtek: 9:00 - 19:00
Pátek - Sobota: 9:00 - 20:00

VSTUPNÉ
Cena vstupenky: 50 Kč
Děti do 12 let, ZTP a senioři od 65 let mají vstup zdarma.

HLAVNÍ PROGRAM OLYMPIJSKÉHO FESTIVALU 

Doprovodný program v Praze

- - -Festivalové cyklotrasy

Dojeďte na festival na zapůjčeném kole Specialized! Půjčení je zdarma. Trasy vedou s hlavních výstupních a nástupních stanovišť PID přímo do areálu festivalu.

Trasa Jardy Kulhavého (ze stanice metra Nádraží Holešovice)
Trasa Ondry Synka (ze stanice tramvaje Výstaviště Holešovice)
Trasa Báry Strýcové (ze stanice tramvaje Výstaviště Holešovice, kratší verze)
Trasa Martiny Sáblíkové (ze stanice metra Hradčanská)

Městská elektrokola Specialized Turbo Vado

Ideální kolo pro městský commuting, navíc je to elektro, takže se dostat . Tyto kola Specialized Turbo Vado pro vás máme na festivalu připraveny v pánské i dámské variantě. 

 

Děkujeme našemu partnerovi Specialized a Českému olympijskému výboru, že společně pomáháme fanouškům prožít LOH Tokyo 2020 v Praze blíže, ekologicky a zábavně. Zafanděte s námi našemu Olympijskému týmu!