Ohlédnutí za závěrečným podnikem virtuální série Kolo pro Život by We Love Cycling z Radotína

V úterý 23.2. jsme v SBCR hostili třetí a závěrečný podnik virtuální série Kolo pro Život by We Love Cycling. Náš Showroom se proměnil na virtuální rošt téměř 30kilometrové etapy kolem Znojma. Přímo do Radotína dorazila vybraná skupina sportovců a známých jmen českého cyklistického světa, která doplnila bezmála 500 účasníků celého závodu.

Závod s mezinárodní účastí a počtem 500 účastníků

Na trati se objevilo bezmála 500 závodníků všech výkonností a kategorií. Za účastní českých závodníků a hobíků bylo druhým nejpočetnějším národem USA. Český divák a hobík tak měl znovu možnost i díky live přenosu vidět, že domácí platforma Rouvy má světové parametry a virtuální trenažery se stali po loňském covidovém roce hodnotnou součástí cyklistiky. Největší evropský seriál Kolo pro Život tak nyní ve spolupráci s cyklistickou komunitou We Love Cycling pod záštitou Škoda Auto připravilo na přelomu roku právě celou virtuální sérii.

Ambasadoři značek a klubů

Třetí a poslední závod se neobešel bez vítěze předchozích podniků ani velkých jmen profi, výkonnostní a hobby cyklistiky. Na roštu přímo v Radotíně se objevil vítěz paralympiády ze Sydney Jirka Ježek, Daniel Turek, Jaromír Skála nebo manažer týmu Kristian Hynek. Tým SBCR hájil po velmi krátké rekonvalescenci Vojta Sopoušek. Martina Sálbíková, která mezi ženami zvítězila, nakonec do Radotína nedorazila a jela "z domova". 

Showroom SBCR se proměnil na přenosové studio a rošt ambasadorů během pár hodin

Pro nás to byla opět skvělá akce. Letos to sice bylo bez diváků, o to víc prostoru jsme mohli nabídnout přenosovému týmu. Záznam přímého přenosu na YouTube kanálu můžete zhlédnout zpět zde: