Ohlédnutí za SBCRide x Road Classics I.

Ve spolupráci s Road Classics jsme si pro vás letos připravili tři vyjížďky jako teaser jednotlivých monumentů. A první z nich máme úspěšně za sebou!
Počasí nám přálo, a tak si osm desítek cyklistů užilo takřka letní teploty. 
Dvě tempové skupiny pod vedením guides ze SBCR vyrazily na trasu dlouhou 100 km s převýšením 1 300 m. Zadarmo to rozhodně nebylo. První skupina dorazila zpět do Radotína s průměrem 30 km/h a druhá v těsném závěsu s průměrem 27 km/h.
Další dvě skupiny se vydaly pod vedením holek z PMS na trasu dlouhou 70 km s převýšením 800 m, na které byla jedním z cílů edukace o bezpečnosti při jízdě na silnici ve větším balíku.

V polovině obou tras, konkrétně v Srbsku na všechny čekalo menší občerstvení. Za realizaci občerstvovačky děkujeme doprovodnému vozidlu Škoda Enyaq a klukům z Road Classics.
Po doplnění potřebné energie bylo na obou trasách nachystáno ještě pár kopců, které bylo potřeba zdolat, než jsme se vrátili zpět do Radotína, kde jsme pak společně poseděli a sdělovali si poznatky a zážitky z vyjížďky. Na úplný závěr jsme v tombole vyhlásili vítěze, který získal startovné na jakýkoliv monument v letošním roce, gratulujeme!

Road Classics – Pálava

První ze tří letošních monumentů Pálava pod taktovou Road Classics bude už za pár týdnů, konkrétně v sobotu 25. 5. 2024 a my u toho rozhodně nebudeme chybět. Vy byste také neměli! 
Dva formáty - dvě možnosti jak si Pálavu vychutnat:
1. Chcete užít uzavřené silnice, pestrou trasu plnou krásných míst a odpočinout si na občerstvovačkách? V tom případě si určitě zvolte formát švih.
2. Máte rádi velké výzvy a kafe si chcete nechat až jako odměnu po projetí cílem? Potom je tu pro vás formát závod. Jeďte pilu a stlačte celkový čas na minimum! 

Nechte se nalákat upoutávkou cyklistického zážitkobraní na Pálavě. 

CYKLISTICKÉ ZÁŽITKOBRANÍ

ceník – trasa – harmonogram

Zjistěte vše o startovném, prostudujte detailně připravené trasy a projděte si harmonogram, ať přesně víte, co vás na Pálavě čeká.

PÁLAVA 2024

Všem, kteří se s námi v neděli společně svezli děkujeme a bude se na vás všechny těšit na nějaké další společné vyjížďce.
Třeba v neděli 21. 4. 2024 na SBCRide x MAAP Spring Series II.

KALENDÁŘ AKCÍ

Za skvělý fotoreport děkujeme Michal Yankovoy. Veškeré fotky jsou volně dostupné a ke stažení níže ve fotogalerii.

FOTOGALERIE

Články

11.04.2024

Vzhůru na Prague Bike Fest 2024

Poslední dubnový víkend bude patřit již 2. ročníku akce Prague Bike Fest na Výstavišti v Holešovicích. Na účastníky bude…

14.03.2024

SBCRide x MAAP Spring Series II.

Cyklistická vyjížďka v okolí Radotína, na které potkáte stejně naladěné cyklisty nebo cyklistky a užijete si příjemné chvíle…

09.04.2024

Ohlédnutí za SBCRide x Rapha A Day In Hell 2024

Ohlédnutí za SBCRide x Rapha A Day In Hell 2024! Již poněkolikáté jsme jsi pro vás v rámci královny klasik Paris–Roubaix…

26.03.2024

Nový Cannondale Scalpel 2024 - představení nové řady kol!

Scalpel 2024 přináší více zdvihu, vychytanější geometrii, schopnější osazení a závodně nízkou hmotnost. Kolo stírá hranice…