Ohlédnutí za SBCRide x Rapha A DAY IN HELL 2024

Ohlédnutí za SBCRide x Rapha A DAY IN HELL 2024! Již poněkolikáté jsme jsi pro vás v rámci královny klasik Paris–Roubaix neboli Pekla severu připravili ve spolupráci s legendární britskou značkou Rapha vyjížďku A DAY IN HELL. 
Letošní ročník se nesl v duchu téměř letního počasí a nepotkali nás tak žádné studené dešťové přeháňky nebo nepříjemný vítr, jako tomu bylo v minulých letech. I díky tomu se nás nakonec sešlo celkově přes padesát a vyrazili jsme na více jak 100 km dlouhou trasu s převýšením lehce přes 1 200 m. Hned od začátku jsme vyrazili ve dvou výkonnostních skupinách, aby si každý mohl vyjížďku vychutnat v příjemném tempu.

Maserati partnerem vyjížděk 2024

Maserati jako náš nový partner vyjížděk v letošním roce! Doprovodné vozidlo nám tak dělal zbrusu nový model Grecale, a díky tomu jsme si tak všichni mohli v polovině trasy užít menší občerstvení a doplnit bidony.  

Film A SUNDAY IN HELL

Letošní Paris–Roubaix víkend nebyl pouze o nedělní společné vyjížďce a sledování závodu, ale v sobotu večer jsme pro vás měli připravenou i premiéru filmu A SUNDAY IN HELL, kterou doprovázelo tématické "francouzsko-belgické" menu – mušle s hranolkami s belgickým pivem na čepu – v našem VELO restaurantu. 

Všem, kteří za nami během víkendu dorazili, děkujeme a bude se na vás všechny těšit na nějaké další společné vyjížďce.

KALENDÁŘ AKCÍ

Za skvělý fotoreport děkujeme Filipu Ludvíkovi. Veškeré fotky jsou volně dostupné a ke stažení níže ve fotogalerii.

FOTOGALERIE