Ohlédnutí za Prague Bike Fest

Ohlédnutí za Prague Bike Fest 2024! Poslední dubnový víkend jsme Radotín "přesunuli" na Výstaviště do pražských Holešovic na druhý ročník cyklistického svátku - Prague Bike Fest.
Nejprve bychom rádi poděkovali vám všem za tak hojnou účast po oba dny festivalu. Jen díky vám jsme si to mohli užít naplno, děkujeme!
A jak celý víkend pobíhal? To si už pojďte přečíst v článku níže. 

Indoor expozice v Křižíkově pavilonu B
výstava toho jak vidíme dnešní svět cyklistiky my

Prémiové značky

Představili jsme vám nejnovější kolekce od vyhlášených značek oblečení jako jsou Pas Normal Studios, Rapha, Maap, Pedaled, 7mesh a Isadore. 
Vystavili jsme kola všech kategorií od českých výrobců ocelových kol Repete a karbonových kol Festka, přes nejnovější kola od amerických gigantů Specialized, Trek a Santa Cruz, až po kanadská kola Cervélo pro ty nejnáročnější cyklisty a cyklistky. 

MAAP

Zdeněk Štybar

K vidění byla také výstava nejdůležitějších kol Zdeňka Štybara, od prvního titulu z Tábora v roce 2010, až po olympijský plamen z Ria 2016. Kola jste si mohli prohlížet v klidu v naší chill zóně ve společnosti výborné výběrové kávy. 

KOLA ZDEŇKA ŠTYBARA

Bikepacking

Nechali jsme vás také nahlédnout do naší bikepacking expozice, kde jste měli možnost si detailně prohlédnout nejdůležitější produkty od vyhlášené australské značky Sea To Summit. 

SEA TO SUMMIT

DREAMBike.Lab & Bikes on Film

Součástí expozice byla také naše služba DREAMBike.Lab, kde jste měli možnost vidět, jak přistupujeme k individuálním stavbám kol snů a také jste si mohli popovídat s našimi kamarádi a tvůrci obsahu, kluky z Bikes on Film.  

DREAMBike.Lab

-----------

Outdoor expozice SBCR & SKIBI
Zábava pro děti i dospělé!

Skill - centrum a testcentrum

Ve spolupráci se SKIBI jsme pro ty nejmenší připravili venkovní skill - centrum, kde byly umístěné umělé i přírodní překážky pro celodenní zábavu!
V sobotu skill - centrum i testcentrum doslova praskalo ve švech.

DĚTSKÁ KOLA

-----------

SBCRide x NONSTOP Community
Prague Bike Fest social ride

Zahájení cyklistického svátku

V sobotu dopoledne, před samotným začátkem Prague Bike Festu jsme ještě stihli vyrazit na příjemný social ride, na který se nás sešlo téměr padesát. Vyrazili jsme oblíbenou trasu směr Buštěhrad, přes Okoř zpět na Výstaviště, kde jsme si pak všichni společně vychutnali kávu v naší expozici.
Za skvělý fotoreport z vyjížďky děkujeme Michal Yankovoy. Veškeré fotky jsou volně dostupné a ke stažení níže ve fotogalerii.

FOTOGALERIE

-----------

Články

29.04.2024

Isadore Pop-Up Prague 2024

Isadore Pop-Up Prague! Dva květnové týdny plné skvělých akcí ve spolupráci se slovenskou značkou Isadore u nás v Radotíně.…

15.04.2024

Ohlédnutí za SBCRide x Road Classics I.

Ohlédnutí za SBCRide x Road Classics I. Ve spolupráci s Road Classics jsme si pro vás letos připravili tři vyjížďky před…

09.04.2024

Ohlédnutí za SBCRide x Rapha A Day In Hell 2024

Ohlédnutí za SBCRide x Rapha A Day In Hell 2024! Již poněkolikáté jsme jsi pro vás v rámci královny klasik Paris–Roubaix…

26.03.2024

Nový Cannondale Scalpel 2024 - představení nové řady kol!

Scalpel 2024 přináší více zdvihu, vychytanější geometrii, schopnější osazení a závodně nízkou hmotnost. Kolo stírá hranice…